Робиньо блесна на \"Емирейтс\" срещу ЕЙРЕ (видео)

08:12
Националният отбор на Бразилия победи ЕЙРЕ с 2:0 в приятелска среща.

Срещата се игра на стадион "Емирейтс" в Лондон,  който срещите си провежда Арсенал. В герой за тима на Карлос Дунга се превърна халфът Робиньо, който бе в основата и на двете попадения във вратата на Шей Гивън.

В края на първото полувреме играчът на Сантос, който е собственост на Манчестър Сити, се откъсна по дясното крило и центрира в наказателното поле, където Кийт Андрюс засече топката и я прати в собствената си мрежа. Многобройните повторения показаха, че Робиньо е в засада в момента на подаването към него, което не бе маркирано от реферите.

През втората момчетата на Трапатони се опитоха да се върнат в срещата, но оголването в защита им костваше второ попадение във тяхната врата. В 76-а минута Робиньо оформи крайния резултат и донесе победата на Бразилия с 2:0.