Палермо отупа Юве насред Торино и изхвърли \"синьорита\" от четворката

23:39
Палермо победи Ювентус като гост с 2:0 в късния неделен мач от поредния кръг в италианската Серия "А".

През първото полувреме "старата госпожа" имаше превъзходство, но Давид Трезеге и Диего не успяха да отбележат от изгодни позиции.

Почивката дойде при нулево равенство, а след подновяването на играта бившият нападател на "бианконерите" Фабрицио Миколи изненада неприятно домакините в 60-а минута. В 82-а пък Игор Будан окончателно попари надеждите на Юве поне за равен мач.

Успехът изкачи Палермо на 4-о място, където "сицилианците" изпревариха именно гранда от Торино.