Славия загуби драматично гостуването си на Пирин

18:08
Отборът на Пирин победи с 3:2 Славия в последната среща от деветия кръг на "А" футболна група на България.

Първият гол падна от дузпа, а 11-метровият наказателен удар бе свирен след игра с ръка на Георги Георгиев. Точен от бялата точка бе Тодор Колев.

В 16-а минута на срещата Богомил Дяков не успя да отклони силен шут на Мартинес и прати кълбото в собствената си врата за 1:1.

В 58-а минута, след центриране от корнер Георгиев засече топката с глава, тя се отклони в гърба на "белия" страж Гопсподинов и влетя неспасяемо във вратата за 2:1.

Столичани изравниха в 76-а минута след хубав шут от разстояние на Попара. Три минути по-късно, след груба грешка в отбраната на "белите", Борислав Хазуров оформи крайното 3:2.