Тотнъм разби Болтън и продължава за ФА Къп

23:53
Отборът на Тотнъм постигна разгромна победа от 4:0 над Болтън в преиграва на срещата от 5-1 кръг на турнира ФА Къп. Първият мач между двата тима завърши при резултат 1:1 и така "шпорите" продължават напред в надпреварата.

Първият гол в мача на стадион "Уайт Харт Лейн" отбеляза руският нападател Роман Павлюченко, който откри резултата в 32-а минута.

Следващите два гола за Тотнъм не бяха дело на футболисти на "шпорите", а играчи на гостуващия отбор си отбелязаха автоголове.

Първо това направи вратарят на гостите Юси Яскенлайнен в 35-а минута, с крайното 3:0 оформи бранителят Андрю О\'Браян три минути след началото на второто полувреме.

Последният гол в срещата отбеляза отново Роман Парлюченко, като оформи крайното 4:0 за Тотнъм две минути преди края на редовното време.