Юнайтед погледна към върха, Рууни посегна към голмайсторския приз (видео)

23:55
Манчестър Юнайтед победи Уест Хям с 3:0 у дома в изтеглен мач между двата отбора от 28-я кръг на английската Висша лига.

Българският нападател Димитър Бербатов започна титуляр за своя тим и се представи на ниво.

На "Олд Трафорд" "червените дяволи" имаха известни трудности срещу "чуковете" в началото. В отделни моменти дори лондончани създаваха повече работа за защитата на домакините. Бехрами имаше чудесен шанс да открие, но би покрай гредата. В 34-а минута Гибсън стреля опасно отдалеч, но ударът му мина малко встрани. Юнайтед натискаше, но не толкова масирано, че да принуждава противника си да греши фатално.

В 38-а минута обаче "червените дяволи" организираха перфектна атака и стигнаха до попадение. Бербатов подаде меко към Валенсия, крилото продължи към Рууни и английският национал с глава отбеляза. В 42-а Рууни след пас на Бербатов шутира технично, но малко над гредата.

През втората част Рууни в 55-а минута удвои преднината на Юнайтед и до голяма степен предреши мача. В 80-а пък Майкъл Оуен оформи крайното 3:0.

Ето и съставите на двата отбора:

Манчестър Юнайтед:
Фостър, Невил, Евра, Браун, Видич, Андерсон, Скоулс, Валенсия, Гибсън, Бербатов, Рууни

Уест Хям:
Грийн, Ъпсън, Спектър, Томкинс, Ковач, Нобъл, Фауберт, Бехрами, Франко, Коул, Диаманти

Видео от мача вижте ТУК!

martinkata2003
24.02.2010 07:55

"В отделни моменти дори лондончани създаваха повече работа за защитата на домакините." *lol*

Уинърчета пак се излагате бе.Аре стига пристрастия,направо се насрахте.Това е всеки път като бием и някой от вашите сульовци пише подобни неща.Не знам тези статии вие ли ги пишете или ги превеждате от някой чужд сайт,ама са много зле.Каде видяхте лондончани да създават повече работа за домакините?!?!Че те минаха центъра 1 път за целия мач.Пффффф *angry*

ShefkaTa
24.02.2010 00:00

Като не видях ситуацията как да ти кажа в какво се е изразило? ай стига си ого повтарял понеже няма за кво друго да се хванеш и ся тая ситуация е целия мач, не съм е видяла не мога да кажа дали е имало нарушение или не, ама стига си го повтарял Невил та Невил, ако не беше свирил шеха да ни водат сигурно с 10 гола нали, смени си репертуара и се осъзнай малко, хванал си се за Ман като удавник за сламка и мрънкаш ли мрънкаш и аз те питам всеки път "защо не си гледаш твоя отбор, а само с Юнайтед се занимаваш" и ми обесняваш как не си завиждал, ама не ти мрънкам, че не отг нали

Lollipopp
23.02.2010 23:46

nig1914 - ти пък ако мислиш че им се връзвам на тези заблудени душици *lol* ShefkaTa - има време да ви го "сложат" както се изказва един от ваще фенове *lol* а аз одеве попитах кой ще ми каже в какво точно се изразяваше нарушението срещу Невил , ама нема братче , тука повечето говорат без да гледат само защото са с червени очила *thumb_down*

ShefkaTa
23.02.2010 23:41

Разбира само да плюва и да не си гледа собствения отбор! Бтв не ставаш за врачка Лоли, просто не ставаш, Бербатов искара с почти 20 мин повече *wink* Ако продължава така и за гола дето каза, че ще ни вкарат също няма да познаеш

nig1914
23.02.2010 23:39

кво искате от човека бе червени просяци - това че разбира 97 пъти повече от вас от футбол ли -не им се връзвай лоллипоп-кьорави са -и са тъпи *thumb_up*

Very_Drunk
23.02.2010 23:38

Барбафокус ала Берба-Валенсия-Рууни *lol* на какво сте ве хора хаха *lol*

Lollipopp
23.02.2010 23:09

направо се пръсвам да завиждам *lol* stefko18 - ми кажи къде точно беше нарушението *lol* сигурно в това че играча на Уест Хям преминаваше покрай Невил като пътен знак *joking*

ShefkaTa
23.02.2010 23:07

о да ние все трябва да благодарим на някой, гледай си в твойто канче, стига си гледал в нащо завистник такъв, смешен и банален си

stefko18
23.02.2010 23:05

Lollipopp на теб все някои ти е виновен де4ко *evil*

Lollipopp
23.02.2010 23:02

кво пискате бе *lol* да благодарете на Уайли че спря атаката на Уест Хям при "нарушението" срещи Невил *lol* иначе гола беше добър , браво на Валенсия за подаването , а заглавието в момента е от идиотско по идиотско *joking*

marian4y
23.02.2010 22:58

Лолипоп пак ли почна да църкаш е брат ... :S гледай си челси и не пиши тука *smile*

stefko18

Lollipopp млъкни пак ти ве няма статия която да не си коментирал *evil*

marian4y
23.02.2010 22:57

Барбафокус ала Берба-Валенсия-Рууни ....

Lollipopp
23.02.2010 22:15

пoчна се *lol* рамо в рамо - фал в нападение *lol*

berb1
23.02.2010 21:51

Аиде митец даваи!МАни ги тея дето те хранат!Те са тъпаци!

emo_peleto
23.02.2010 21:40

maxall, виж във futbol-tv.com. Трябва обаче да имаш инсталирана програмата Sop Cast, може да я изтеглиш от същия сайт. За всеки мач има списък с канали, има и Диема. *smile*

Lollipopp
23.02.2010 21:39

къде отиде оня holliwood да ми говори за "как ще ни слагате гол пир такава защита дето ще имаме от днес" *lol* иначе както и преди казах Митето ще играе до 60-та минута и повече не *wink*