Бербатов ще води атаката на шампионите срещу Уест Хям

14:26
Българският нападател Димитър Бербатов ще излезе като титуляр в днешното домакинство на Уест Хям в мач от 28-я кръг на английската Висша лига, твърдят голяма част от британските медии. Двубоят на стадион "Олд Трафорд" започва в 22:00 часа българско време.

Партньори в центъра на отбраната на "червените дяволи" пък ще бъдат Рио Фърдинанд и Неманя Видич, като сърбинът е възстановен от травма в крака, така че двамата ще играят заедно за първи път от октомври 2009 г. Контузени в състава на домакините са Райън Гигс, Оуен Харгрийвс и Джон О\'Шей, докато Нани изтърпява наказание.

В предишния двубой на Юнайтед срещу тима на Евертън мениджърът сър Алекс Фъргюсън отново разчита на Бербатов като титуляр, а българинът се отплати с единствения гол за своя отбор при загубата с 1:3.

Стартов състав на Ман Юнайтед според "Евроспорт":

Ван дер Саар; Евра, Видич, Фърдинанд, Рафаел; Флетчър, Карик, Парк, Валенсия; Бербатов, Рууни

neych
23.02.2010 20:52

Време САФ да бъде себе си и пуска Берба ро-често титулиар. Ще има гол-плескавици с Берба и Видич *thumb_up* 3:0 най малко *beer*

barbutko

anderson16: ах ти малък левскар.да се ориентирваш по навреме и да сменяш оттбора бързо. *thumb_up*

Man_Un_Fen_92
23.02.2010 19:19

"gutito1964" руни играе във вси4ки ма4ове ... неможе всеки път да е топ игра4а !!! ... и руни не е за пеиката ... няма 6анс да е резерва *thumb_up* а сре6ту уест хям о4аквам разгром *devil*

stihopletec
23.02.2010 19:01

Anderson 16 годишен разбирач си ти същия като Lollipop-a ...

Anderson16
23.02.2010 18:52

бербо не е за МЮ мн бави нещата докат се завърти 20-30 пъти *lol* дока се мръдне и всички от противноковия отбор са се върнали *wink* Тевез си беше добър партниор на рууни в атаката на МЮ,а пък за оУен просто и без пари да е дощъл няма място там сигорен съм след сезона ше го махнат *thumb_up*

gutito1964
23.02.2010 17:06

ще започне титуляр време е руни да поседи малко на пейката миналия мач хич не ми хареса тоя руни и двамата и руни и нашия са много добри но проблема на мю този сезон е защита затова са втори дано челси да загубят някъде 2точки и ще бъдем на върха

Lollipopp
23.02.2010 16:44

да , може да започне титуляр , няма да завърши мача *wink* 90% съм сигурен че след 60-та минута ще влезне Диуф , а може и старото куче - Оуен *thinking* и забравете Юнайтед да излезнат от мача без да са допуснали гол *thumb_up*

vankata713
23.02.2010 16:12

Бербатов е невероятен. Не тича, не се поти, но винаги е на точното място. Техниката му е фантастична. С подкрепата на Рууни двамата работят много добре”, коментира Франко пред „London Evening Standard”. *lol* BERBA IS THE BEST *thumb_up*

Huku
23.02.2010 15:49

Бербатов титуляр = над 2,5 гола *wink*
Само да не реши дядо Алекс пак да го сменя.
След резила с Евертън си мисля че чуковете ще отнесът най-малко 3 гола *smile*

peshotar
23.02.2010 15:22

Ихаа Видич Фърдинанд в защита,Валенсия,Бербатов и Рууни напред...изобщо не им блазе на Уест Хям *party* ..Хайде 3:0 поне е тоя мач *beer* *thumb_up* *wink*

marian4y
23.02.2010 15:20

ето това е състава *thumb_up* [ ако това е истина разбира се ;] ]

krasenco
23.02.2010 15:15

Според мен Бербатов ще започне титуляр.По всяка вероятност САФ ще започне с двама нападатели и естествения му избор е Бербатов.Дано да вкара пак,че да почнат да го пускат по-често.

benjakis_
23.02.2010 15:01

Ах, какви сте ми хиениииии първо с заглавието "Бербатов ще води атаката на шампионите срещу Уест Хям" сте категорични, а малко по надолу "твърдят голяма част от британските медии." Нещо като "Сърби ме, но не ме чеши.." *lol* *party* Сигурен съм, че отново няма да е титуляр *thumb_up* *beer*