Две от звездите на Юве аут за гостуването на Болоня

14:16
Две от звездите на Ювентус Мартин Касерес и Себастиан Джовинко не попаднаха в групата на наставника Алберто Дзекерони за днешното гостуване на "Старата госпожа" на стадион "Ренато Дал Арра" срещу Болоня.

Касерес получи мускулна травма при победата над Аякс в четвъртък и ще трябва да премине обстойни медицински прегледи, за да се установи колко дълго уругваецът ще остане извън игра.

Джовинко пък е получил лека контузия в дясното бедро на тренировка и от щаба на Юве са преценили, че няма смисъл да рискуват здравето на "Атомната мравка". Така тази неделя атакуващият халф ще си остане в Торино.

Кристиян Поулсен и Винченцо Якуинта, които лекуват тежки контузии, също пропускат предстоящия мач.

Добрата новина за Юве е завръщането на Фабио Канаваро, който се излекува от травмата, получена по време на двубоя с Ливорно, завършил 1:1. Очаква се ветеранът да започне като титуляр в сърцето на черно-бялата отбрана.