Тиаго Силва: Няма да е трудно да победим Ман Юнайтед

14:15
Защитникът на Милан Тиаго Силва заяви, че неговият тим е пропуснал да постигне победа над Манчестър Юнайтед в снощния двубой от осминафиналната фаза на Шампионска лига. "Червените дяволи" постигнаха ценен успех на "Джузепе Меаца" с 3:2.

"Мисля, че се представихме добре през първото полувреме, когато изпуснахме да поведем с по-добър резултат, но футболът е такава игра. Надявам се нещата да стоят по-различно в мача на "Олд Трафорд", заяви Силва.

"Трябва да вярваме в крайния успех, защото двубоя още не е приключил. Не е трудно да победиш Манчестър Юнайтед. Те вкараха три гола, а създадоха само пет положения. Ще опитаме да наваксаме изоставането си в Англия", каза още бразилският национал.

Miny_Haipy
17.02.2010 20:51

и да оточня "Джозепе Меаца" не е "Олд Трафорд" Юнайтед няма да допуснат 3 гола на "Театъра" ако го направят и головете са съществуващи аз няма да гледам повече фубол!!!

Miny_Haipy
17.02.2010 20:48

patoka И най-грозната победа е по-красива от най-красивата загуба!!!

AiVaRlL
17.02.2010 19:22

DeviLLmaN90 може да е еднакъв резултата но само по това си преличат.Според мен Юнайтед на Олд Трафорд ще земе минимална победа с 1-0

patoka
17.02.2010 18:22

Горд съм , че съм фен на Милан.Паднахме красиво.Показахме как се играе красив футбол а МЮ с този голям късмет направо незнам.На Олд Трафорд нищо не се знае.Както МЮ биха Милан на Сан Сиро така и Милан може да бие МЮ на Олд Трафорд.Стига Рони да играе *thumb_up*

Fabregas_boy
17.02.2010 17:55

Прав е-Манчестър си вкараха положенията,ама Милан ги РАЗНИЩИ *wink*

holliwood
17.02.2010 17:39

Четох няколко коментара и намерих ,че някои е казал "Манчестър Юнайтед ще се затворят и ще пазят резултата" *erm* да ама не.Юнайтед никога не бавят времето в даден мач и се борят постоянно просто такава е традицията на Манчо на 1-во място се борят да топката след тва гледат напред като си подават до наказателното поле след тва нз как го правят но постовят съперника под голямо напрежение *party* за това съм фен на Юнайтед *thumb_up* *beer*

go6etoo2
17.02.2010 17:11

проблемът на Милан е че са с много застаряващи футболисти и средната възраст е около 40-50 години *joking*

DeviLLmaN90
17.02.2010 17:06

Мача беше перфектен..!!! Стана точно като случката от 2007 Ман биха в първия мач с 3:2 и пак герой беше Руни. А относно думите на Силва само глупаци могат да отписват Милан в някой мач. Поздравления за двата отбора от бая време не бях гледал подобен мач.

troublesome86
17.02.2010 16:38

Не харесвам Манчестър,но заслужават само уважение след този мач.Колкото до реванша 2:2 според мен.

PleaZeE
17.02.2010 16:14

Не спорете защото няма смисъл !! Мача беше хубав,Милан играха красиво,но нямаха късмет!!! *thumb_up*

beastt
17.02.2010 15:12

Miny_Haipy, не казвам, че трябва да е Индзаги, Бориело също е вариант *smile*

Miny_Haipy
17.02.2010 15:05

beastt не се обиждаи ама тоя 100 годишен дядка Индзаги (respect) не може да изиграе цял мач... той 1 полувреме няма да може... А и на Олд Трафорд просто Манчестър не са същите никой не може да споро за това *wink*

ManUtd87
17.02.2010 15:04

хахаха, кой беше този ?!? Тиаго Силва ?!? На тетъра мноого бой ви чака ... *devil*

beastt
17.02.2010 15:02

Имаме шансове на Олд Трафорд, както се казва още нищо не е приключило.. Ако Роналдиньо играе по същият начин както и вчера, също така според мен трябва за следващият мач вместо с Хунтелар да излезе напред с Индзаги или Бориело и може би Зеедорф да започне на мястото на Бекъм - който не направи нищо вчера (същото се отнася и за Хунтелар)

biznesmen
17.02.2010 14:56

Ако Милан играе като вчета само че ГОСПОД е на страната на росонерите ще бият на ОТ с 0:2 колкото и им трябва . Поне паднахме красиво хубав футбол от Милан красива игра просто играем един от най-красивия футбол в Европа.Защитата е зле и то левия бек без Дзамброта е лошо.Дано се оправи и няма да имаме никакви проблеми.МЮ ше се затворят и ще пазят резултата а Милан ще скочат още от първата минута.Милан играят много по-добре като гости и трябва да бият .

manunited666
17.02.2010 14:50

Второто полувреме Милан с исключение на последни 7-8 минути , едвам минаваха центара.

Anderson16
17.02.2010 14:48

абе такива изказвания изпускахме надиграхме пфф еми биите бе да му се невиди еми ман.юнайтед след 2 гол дали е следил нещата на терена как неможеха да излезнат от половината си пфф смешко в театъра на мечтите резултат 2:0 за Червените дяволи *devil*

17.02.2010 14:46

Юнайтед имаше 8 положения за гол а Милан имаше 12.С колко пък толкова са ги разбили.В крайна сметка Юнайтед вкара 3 гола.Не било трудно да се победи Юнайтед ми тогава защо не ги победиха ?