\"Гражданите\" вече в Топ 4 на Висшата лига (видео)

23:29
Отборът на Манчестър Сити завърши наравно 1:1 при гостуването си на Сток Сити в отложен мач от английската Висша лига. Точката бе достатъчна на "гражданите", за да влязат в Топ 4 на класирането, измествайки от 4-а позиция състава на Ливърпул.

Първото полувреме на "Британия Стейдиъм" завърши при без отбелязването на попадение.

Домакините от Сток останаха с човек по-малко в 53-а минута, когато за червен картон от игра бе изгонен сенегалският защитник Абдулай Файе.

Това обаче не попречи на домакините да излязат напред в резултата, след като в 72-а минута Глен Уилън вкара първия гол в мача.

"Гражданите" стигнаха до ценната си точка след попадение на Гарет Бари четири минути преди края на двубоя.

Така съставът на Роберто Манчини вече е на 4-о място в класирането на Висшата лига, с 45 точки.