Юве най-после спечели, черната серия на Парма продължава

17:55
Закъсалият италиански гранд Ювентус най-после успя да стигне до победа в Серия "А". В мач от поредния кръг на Калчото, тимът на Алберто Дзакерони се наложи над Дженоа с 3:2 у дома.

Марко Роси в 16-а минута изненада неприятно "старата госпожа" и "грифоните" поведоха. Три преди края на първата част Амаури изравни.

Голът на бразилеца даде психологическо предимство на "бианконерите" и ветеранът Алесандро Дел Пиеро в 61-а минута бе точен за 2:1 в полза на Юве. Радостта на гранда от Торино обаче трая кратко. Две по-късно Роси с второто си попадение в срещата изравни резултата.

"Старата госпожа" продължи да търси победата и в 78-а минута стигна до дузпа, която Дел Пиеро реализира за крайното 3:2.

Отборът на Валери Божинов Парма продължи лошата си серия и загуби у дома от Лацио с 0:2.

След нулево първо полувреме, Стендардо бе точен за "орлите" в 68-а минута. В 73-а Хименес от "дуковете" бе изгонен. Мауро Сарате в 89-а минута реши всичко с втори гол за своите.

15.02.2010 12:28

stell, научи се да пишеш смислено. За пунктуационни знаци чувала ли си *wonder* А като не ти харесва италианския футбол, ходи да плюеш в темите за футбола от Англия. Тъпа ОВЦА *thinking* *sick*

milan260
15.02.2010 09:25

Хахаха олеле Боже still сравнява Ювентус с манчестър шити хаххаха.Юве е с класи над тея помияри.ДА го ядеш целия ако продължаваш да храниш така лесбийка мръсна

15.02.2010 09:17

stell, ние поне играхме в ШЛ, сега продължаваме в ЛЕ, а вие къде сте? В тъпото английско първенство. И да те информирам, че Ювентус има 51 купи във витрината си (без последните 2 отнети първенства) *stop* Никой отбор в света няма повече отличия *thumb_up*

stell
14.02.2010 23:07

YAYA тея Ювентус кои бяха бе ? а да загубеняците дето 20 мача нямаха победа и ги биеха с по 3:0 с по 1:4 ебаха ги в шампионска лига в сериа А сетих се тоя смешния отбор дето диша прахта на Интер ,Милан, Рома и Фиорентина *lol*

YAYA
14.02.2010 22:14

stell,тея Ман.Сити кои бяха бе? МУХАХАХА *lol*

14.02.2010 20:12

Samoletski, съдиите ВИНАГИ подпират интер. Юве много рядко е облагодетелстван. А за дузпата - радвам се че ни я дадоха. Щом съдията е преценил, значи е така. FORZA JUVE *beer*

Samoletski
14.02.2010 19:51

Juventus_tifoz Пич, казваш че дузпата била заслужена заради смешния гол, който Юве са допуснали. Осъзнай се никъде не дават дузпи само защото вратаря ти е куц. Говоря попринци, иначе Буфон си остава един от най-добрите. А Юве според мен от край време са си съдийски отбор, а и донякъде Интер.

stell

Факт ли е че Юве са мизерници ? факт е. Точка по въпроса *lol* и само Ман Сити а на админите ще кажа майка ви даеба защо ми блокирахте рега citygirl

Samoletski
14.02.2010 19:49

Чиста дузпа. Вижда се как десния му крак спъва левия. *sick*

YAYA
14.02.2010 18:58

Дуспи,муспи гол имаше ли имаше при свършен нема кво се обесняям съдията да му е мислил навреме!ФАКТ ЛИ Е ПОБЕДАТА?!ФАКТ Е!ТОЧКА!

14.02.2010 18:48

И както каза бизнесмен "нека се радват и те малко". За нас малко, за вас винаги - дузпи *joking*

14.02.2010 18:46

Kura_na_qnko, не оспорвам, че дузпата я имаше. Просто съдията не беше на ниво. А като се вземе глупавия гол, който пусна Буфон, мисля че дузпата бе правилното решение. А за мача с Лацио, може би стават 2. Я кажи на вас колко повече са*wonder* FORZA JUVE *beer*

leomesi
14.02.2010 18:43

говорите дали имало или нямало дали на интер свирили дали на ювентус няма значение на всеки отбор са свирели и не са свирели дузпи..започвате да искривявате темата във тема на кой са свирели повече несъществуващи дузпи.

Tyrion
14.02.2010 18:40

едно послание към янко и към бизнесмена : Ходете се хванете за хобота на слона

Kura_na_qnko
14.02.2010 18:33

Juventus_tifoz веднъж и за вас да има дузпа.... Ясно.Разбирам,че лекичко си проспал мача ви с Лацио *lol* Пък и не на нас дават по 3-4 дузпи на мач