Локо Пловдив тресна \"Б\" отбора на Ред Бул Залцбург в контрола

16:50
Локомотив Пловдив постигна престижна победа с 3:1 над "Б" отбора на австрийския Ред Бул Залцбург в контрола, играна днес.

Двубоят започна добре за "смърфовете" и в 10-а минута Даксон Да Силва от границата на наказателното поле след пас на Здравко Лазаров откри резултата.

Пловдивското Юве продължи да играе добре, но в 31-а Кюдраого бе намерен на добра позиция и изравни.

През второто полувреме и двата тима имаха своите шансове. В 58-а минута Мелингер от австрийците удари гредата. В средата на втората Наджи Шенсой направи множество смени, а влезлият след почивката Георги Чиликов вкара за 2:1 в 79-а минута след пас на Трифонов. Две по-късно и Том с далечен шут отбеляза трети гол за Локо.