Литекс загуби от Цървена звезда, Том с червен картон

19:22
Отборът на Литекс загуби с 0:2 последната си контрола в Турция. "Оранжевите" отстъпиха на сръбския гранд Цървена Звезда.

Бразилецът Том излезе титуляр в последната контрола на турска земя на лидера в "А" футболната ни група Литекс, но получи червен картон в 70-а минута на мача.

"Кариоката" не започна проверката с Теплице (2:3), но през второто полувреме при резултат 0:3 с негова помощ ловчанлии се върнаха в мача. И дори можеха да измъкнат равенство.

Треньорът на "оранжевите" Ангел Червенков направи още няколко промени за сблъсъка с колоса от Белград.