Дебрецен не пожали Локо София

19:40
Отборът на Локомотив София продължава подготовката си на турска земя. В поредната си контролна среща възпитаниците на Драгомир Окука изгубиха от унгарския Дебрецен с категоричното 1:4, съобщава "Гонг".

Специално за срещата бяха дошли 20-тина фена на "червено-черните", които обаче останаха разочаровани.

Головата сметка на Дебрецен откри Цвиткович в 19-а минута, а Рудолфо удвои преднината на тима си в 70-а. Четири минути по-късно българите се върнаха в мача, след като младият Преслав Йорданов се разписа с глава за 1:2. В 80-а мин. обаче Домби вкара трети гол за шампионите на Унгария, с което предреши изхода на двубоя. В самия край проверката Виничус оформи крайния резултат – 1:4.

В хода на мача Окука замени почти целия си тим, а на терена през всичките 90 минути останаха само вратарят Левашки, Гаров и Асамоа.