Бой прекрати контролата на Славия и Анжи

18:45
Бившият централен бранител на Левски Юсеф Рабех бе титуляр за новия си клуб Анжи Махачкала в контролната среща срещу българския Славия, която представителят на "А" футболната ни група спечели с 2:1.  Мароканският защитник получи място в сърцето на отбраната, а другото ново попълнение на дагестанския клуб - Тодор Тимонов от състава на ЦСКА не намери място в групата на тима.

Срещата обаче бе прекратена преждевременно, след като се стигна до саморазправа с президента на Анжи  - Магомедов Магомед - Султан Байболатович и главния арбитър на срещата, съобщава "Гонг".

Наставникът на "белите" Вили Вуцов бе извадил най-добрия си състав и след само 10 минути игра българите поведоха с 1:0. Точен бе Жозе Жуниор - Жуниньо от дузпа.

Руският тим изравни резултата в 45 минута, когато се разписа Кубе, а победата за софийския отбор донесе Алберони с гол 10 минути по-късно.