Интер продължи победната серия в Калчото (видео)

17:57
Интер победи Каляри с 3:0 като домакин в среща от поредния кръг на Серия А и се доближи още повече до титлата.

Горан Пандев зарадва феновете на "нерадзурите" в шестата минута, откривайки резултата - 1:0.

Четиринадесет минути по-късно Валтер Самуел се извиси над защитата на противника и с глава вкара за 2:0. Топката бе центрирана от корнер, изпълнен от Майкон.

Две минути след почивката Диего Милито отбеляза поредния си гол през тази кампания. Аржентинският стрелец получи хубав пас от Пандев и с прецизен удар преодоля стража на противника - 3:0.

Така Интер, без много да се напряга, си осигури нов успех в първенството на Италия за радост на всичките фенове на тима.

Видео от мача вижте ТУК!

Adrian000
08.02.2010 00:02

Абе Бизнесмене на колко пъти по една година си понеже си личи ,че всяка една е била сама за себе си ако ме разбираш *wink*

minyor_chelsea
07.02.2010 19:49

абе даваите има направо каучото и купата на Италия но Шампионската лиге е за Челси *beer*

Adrian000
07.02.2010 19:18

Ти май не си гледал мач на Снайдер и компания през този сезон ,а? Няма отбор в Италия ,който да играе по атрактивно и атакуващо от Интер този сезон, а това е доста странно при полужение ,че играем без крила въпреки това обаче Жозе намери алтернативна форму схема 4-2-1-3 доста интересна постройка с въртящи се нападатели ,а с футболисти като Пандев, Ето'о, Милито и Балотели е гаранция за шоу набезите на Майкон и Сантон по бековете дават допълнителна острота, а истински футболен гении като Снайдер винаги може да намери пролуката ,която да донесе поредната опасност, а когато я няма пролуката един мощен шут може да реши всичко , с дефанзивни футболисти като Лусио, Самуел, Санети, Станкович, Мунтари, Мота, Марига . Интер изглеждат железни да не говорим за Жулио Сезар ,който няма грешка на вратата!

liverbird1892
07.02.2010 19:07

Интер играели красив футбол боже то момичето май наистина разбира повече от вас *lol* ще ви видим колко красиво играете сега Челси като ви упука 2 мача *lol*

intermaina
07.02.2010 18:53

Ми честита победа , сега трябва и на Челси да им избием зъбите ама и тогава ще се намери някой да дрънка глупости .
тази година е идеална за нас да вземем колкото се може повече трофеи. Скудето е 99% сигурно купата на италия и тя изглежда доста близо.
Бием ли Челси има и реален шанс да вземем ШЛ. Вярвам в Жозето *thumb_up* че ще измисли нещо

citygirl
07.02.2010 18:32

по принцип не харесвам италиянските отбори и футбол ама тея интер още повече ме дразнят от всички останли там надявах се Рома да стане шампион защото те са най приятния италянски отбор в такъв смисъл че играят най красиво и правят най интересни мачове спрямо другите отбори от италия

Leader78
07.02.2010 18:15

Поредния скалп *beer* сега дупето на Божинката да се полага *joking* . Днес играхме с 40 % от възможносите си !!!!!!!!!

Alcaida
07.02.2010 18:10

ШАМПИОНИ СМЕ ДО ПРЪСВАНЕ *beer* Мачкаме всичко по пътя си, гаврим се с всеки противник - няма кой да ни спре *thumb_up* Шампиони сме за следващите 20 години - нека всички ни завиждат *stop* "АСМ" (Amateur Club Milano) да лигавят задружно на Балотели черния !

Adrian000
07.02.2010 18:03

Forza Inter! Следват Парма, Наполи и Сампдория и иде ред на Челси! Мачкайте "Нерадзури" за това сте създаени да бъдете на върха! *party*