Байерн тресна Волфсбург, \"аспирините\" стъпиха накриво (видео)

18:24
Байерн Мюнхен победи Волфсбург с 3:1 като гост в дербито от поредния кръг на германската Бундеслига.

Още в 3-а минута холандското крило Ариен Робен откри резултата в полза на "баварците". В 26-а пък белгийският централен защитник Дениел Ван Буйтен, който преди два дни поднови договора си с тима, удвои аванса на гостите.

В 57-а минута голямата звезда на Байерн Франк Рибери довърши "вълците" с трети гол. Графите в 66-а изпусна дузпа за Волфсбург, но в 90-а нападателят частично се реваншира и върна едно попадение.

Лидерът Байер Леверкузен стъпи на криво и завърши 1:1 като гост на Бохум.

Ерен Дердьок в самия край на първото полувреме изведе "аспирините" напред. Златко Дедич обаче изравни в 68-а.