С гол на Панку, ЦСКА удари австрийци в Анталия

19:11
target=\"_blank\" href=\"http: / /cska-sofia .winner .bg\"> href="http: / /cska-sofia-1948 .winner .bg /" target="_blank">ЦСКА < /a> < /a> победи СК Аустрия Кернтен с 1:0 в третата си контрола от подготвителния лагер в Анталия .
/>
/> След нулеви първи 45 минути , "червените" надиграха съперника си след почивката , а победният гол бе дело на румънеца Даниел Панку .
/>
/> "Армейците" бяха по-активният отбор в началото и създадоха две добри положения за откриване на резултата , но стражът на Аустрия Андреас Шранц отрази удари на Петре и Иван Стоянов .
/>
/> В 20-а минута на мача след грешка в защитата на href="http: / /cska-sofia-1948 .winner .bg /" target="_blank">ЦСКА < /a> Калфман излезе сам срещу Здравко Чавдаров , но вратарят спаси . В 32-а минута Коста Янев и Спас Делев организираха хубава контра , но нисичкият нападател не успя да отиграе добре .
/>
/> В края на полувремето българският отбор създаде 2-3 възможности , но пропуски направиха Петре , Делев и Платини .
/>
/> В началото на втората част за href="http: / /cska-sofia-1948 .winner .bg /" target="_blank">ЦСКА < /a> се появиха Иван Караджов , Тодор Янчев , Димитър Илиев и Даниел Панку .
/>
/> "Червените" организираха няколко добри атаки , но грешки при завършващия пас ги лишиха от създаване на опасности пред противниковата врата . В 60-а минута бързоногият Спас Делев стигна една топка по крилото и центрира , но Янчев с глава би неточно . Две минути по-късно в игра влязоха Кирил Котев , Александър Бранеков , Йордан Тодоров , Румен Трифонов , Борис Галчев и Нобле . Последният на два пъти не успя да се възползва от изгодни ситуации за попадение .
/>
/> В 72-а минута обаче "армейците" увенчаха добрата си игра с гол . Румен Трифонов проби по фланга , върна към Панку и румънецът от границата на наказателното поле откри резултата .