Черноморец завърши наравно с Рапид Виена

18:43
Отборът на Черноморец Бургас завърши наравно 1:1 с австрийския гранд Рапид Виена в контролна среща, която се игра на тренировъчната база "Емир хан" в турския курорт Анталия.

Резултатът в мача бе открит от Дражан в 24-а минута. През второто полувреме съставът на Красимир Балъков показа по-добра игра и в края на двубоя стигна до равенството. Минута преди края на срещата играчите на Черноморец стигнаха до изравнителния гол, който бе дело новото попълнение в тима Габриел Фернандо. След добро центриране отдясно от фаул, бразилецът се оказа най-съобразителен в наказателното поле и оформи крайния резултат.