Юве не прокопса и при новия треньор (видео)

23:38
Ювентус не успя да победи Лацио у дома при дебюта на новия си треньор Алберто Дзакерони и срещата между двата отбора от 22-я кръг на Серия "А" завърши 1:1.

Преди почивката "старата госпожа" и "орлите" не успяха да си отбележат гол.

През второто полувреме Юве бе по-добрият отбор на терена и в 70-а минута ветеранът Алесандро Дел Пиеро изведе "бианконерите" напред в резултата от дузпа. Осем по-късно обаче Стефано Маури изравни.

Ето и съставите на двата отбора:

Ювентус: Манингер, Киелини, Канаваро, Григера, Де Челие, Мело (77\'Касерас), Сисоко, Диего, Кандрева, Дел Пиеро (89\'Палуши), Амаури