Милан се издъни у дома, трудна победа за Рома над Сиена

17:58
Милан не успя да победи Ливорно у дома и срещата между двата отбора от поредния кръг на Серия "А" завърши наравно 1:1.

Масимо Амброзини откри в 44-а минута, но след почивката Кристиано Лукарели в 53-а изравни.

Рома стигна до трудна победа над Сиена с 2:1 на "Олимпико".

Йон Арне Рийзе в 29-а минута откри резултата в полза на "вълците". Симоне Вергасола обаче изравни 4 минути преди края на първото полувреме. Стефано Окака Чука в 88-а минута донесе успеха на своите.

Каляри и Фиорентина завършиха 2:2 в друг интересен мач от днес.

Марко Маркиони изведе "виолетовите" напред още в 8-а минута, но Андреа Лазари изравни в 36-а. В 47-а отново Лазари бе точен и Каляри обърна развоя на срещата в своя полза. Четири по-късно обаче играч на домакините бе изгонен и Фиорентина се възползва. Стеван Йоветич в 62-а минута изравни.

Двубоят между Парма и Интер бе отложен заради заснежен терен.

Ето и останалите резултати:

Катания – Удинезе 1:1
Киево – Болоня 1:1
Сампдория – Аталанта 2:0

Madjarov93
01.02.2010 14:55

*lol* МЮ тапаците с 700 млн едвали ще ги допускат до тоя веллик турнир мизерниците нещастни

biznesmen
01.02.2010 06:30

МЮ им остава още 2 години в ШЛ да се радват ако отстранят Милан няма лошо.

RONALDO_Pavel_6
01.02.2010 04:13

Owenited4ever ,Бъркаш "Най-добър отбор в света" с "Най-добрият отбор за всички времена". ->прав си *smile* ,Дано стане хубав мач и нека по-добрия отбор за тази година ,а не като цяло победи ,алкайдааааааааа къде си ве дебела въшко ,след всяка загуба аз съм тук ,макар че съм зает с майка ти ,много е ненаситна ,а ти като бият Реал и Милан ,или някой от твоите отборчета падне ,пак проверяваш отдолу какво имаш ,ама така е МИЛАН - 7 и РЕАЛ МАДРИД - 9 ,ще ти го пратя на снимка дебел миндил *cigarette*

Owenited4ever
01.02.2010 01:07

RONALDO_Pavel_6 , какво говориш , по история Милан са далеч над Манчестър това е ясно , но важното е кой бие в момента ,а това не сте вие !
Най-добрият отбор в света се определя от формата му за последния му сезон ,а не за цялата история на футбола. Бъркаш "Най-добър отбор в света" с "Най-добрият отбор за всички времена". *wink*

01.02.2010 00:04

plamen_milan,Няма как да ни стигнат никога по титли в ШЛ *wink* а Owenited4ever поне имай малко срама че 3-0 от миналия път държи бая влага,признавам че Манчестър са силен отбор в момента ,но такива изказвания са меко казано смешни от твоя страна ,но ти си знаеш,а за алкайда -муцка как е дупенцето дебелако *lol* *cigarette*

31.01.2010 22:51

Роналдо написа: Винаги ще сме пред вас освен в класирането и директните срещи , ееее и във всичко друго... *lol*

Italian4eto
31.01.2010 21:24

Бе не се притесняваите бе титлата о6те нее ре6ена, не си мислиете 4е Интер 6те са безгре6ни до края.

31.01.2010 21:19

Чакаме ви Милаааан Елате Милан на Театъра на Мечтите да ви се празниме в устите. *joking*

wolf21
31.01.2010 21:17

Един X не е за умиране. Вярно, че трябваше победа но нищо... *smile* *thumb_up*

patoka
31.01.2010 20:46

Стига бе.Един Х сме направили какво толкова?Оставете титлите догодина ще спечелим каквото трябва.

milan260
31.01.2010 19:00

Просто си ги разбихме отвсякъде.Тея играят като Опълченците на шипка всички през наказателното поле.Неможе 20 човека да има в тяхната половина и да искате разигравания и голове НЕВЪЗМОЖНО Е. Тея селяни много се кефиха след като измъкнаха равенстовто напълно НЕЗАСЛУЖЕНО.Видя се че купа няма да има и този сезон . Освен да пожелая успех на Рома друго няма какво да направим FORZA MILAN

biznesmen
31.01.2010 18:05

Разкъсахме ги просто ги разбихме.Тея неизлязоха 90 мин. от наказателното си поле и накрая вкараха гол от засада.РАЗБИХМЕ ГИ

smasheddd

мн съм нервен :@ ... на Милан не дадоха 3 дуспи ... тез от Ливорно 2 пъти играха с ръка и 1 път спънаха Сеедорф зверската в наказателното :@ ... просто никакъв късмет,колко шута напраихме а и един не влезе в вратата даже Рони удари греда :@ ... Фавали траги4ен слу4ай,та той подаде топката буквално за гола на Ливорно ....