Тотнъм изпусна трите точки в Бирмингам след гол в добавеното време

18:59
Лондонският Тотнъм не успя да постигне победа при гостуването си на Бирмингам в среща от 24-и кръг на английската Висша лига и завърши при резултат 1:1. Гостите поведоха в резултата в 69-а минута чрез Джърмейн Дефоу, но допуснаха изравняване в добавеното време на срещата от Лиъм Риджуел.

Първото полувреме премина под диктовката на "шпорите", които пропуснаха доста изгодни положения и не успяха да открият резултата. Най-чистата възможност за Бръм се откри в средата на първата част, когато Кристиан Бенитес излезе сам срещу Еурелио Гомес, но отправи много разочароващ и слаб изстрел. Гостите стигнаха до преднина в 69-а минута когато английският национал Джърмейн Дефоу получи пас от лявото крило и с прецизен удар преодоля Джо Харт. Домакините изравниха резултата в първата минута на добавеното време. Кристиан Бенитес свали топката на задната греда, след центриране в наказателното поле, където Лиъм Риджуел е засече и я прати в мрежата на Тотнъм.