Роналдо вкара два и бе изгонен при победа на Реал (видео)

08:44
С два гола на Кристиано Роналдо, Реал Мадрид победи Малага с 2:0 на "Сантяго Бернабеу" в мач от поредния кръг на испанската Примера. Португалецът обаче развали добрите впечатления, след като си изпроси червен картон през второто полувреме.

Срещата не започна добре за "белия балет", а Икер Касияс извади късмет, когато удар на противников футболист срещна гредата.

В 36-а минута обаче Роналдо откри резултата в полза на домакините и всичко си дойде на мястото. Три минути по-късно CR 9 отбеляза много красиво второ попадение и предреши изхода на двубоя.

След почивката гол на Серхио Рамос бе отменено заради спорна засада. В 70-а минута Роналдо отново се превърна в главно действащо лице, след като удари противников футболист с лакът и бе изгонен.

Въпреки това обаче Реал спокойно задържа аванса си и спечели важна победа.