Палермо попари Фиорентина, Сампдория обърна Удинезе

17:58
Палермо победи Фиорентина у дома с 3:0 в мач от поредния кръг на италианската Серия "А".

Абел Ернандез в 27-а минута откри резултата в порза на "сицилианците", а в 36-а минута отново той удвои. Игор Будан в 58-а покачи на класическото 3:0.

Сампдория победи Удинезе с 3:2 като гост в друг интересен двубой от днес.

Антонио Ди Натале откри в 6-а минута от дузпа, но Джампаоло Пацини изравни в 26-а също от бялата точка. Маурисио Исла минута преди почивката обаче отново даде преднина за домакините.

През втората част на терена бе напечено, а "моряците" стигнаха до пълен обрат. Никола Поци в 57-а минута изравни, а Франко Семиоли в 66-а направи резултата 3:2 за Сампдория.

Лацио и Киево завършиха 1:1 на "Олимпико".

Стендардо откри в 18-а минута, но Пелесиер изравни в 77-а.