Рома нанесе тежка загуба на Ювентус

23:45
Торинският гранд Ювентус записа изключително неприятна загуба от гостуващия тим на  Рома с 1:2 в мач от 21-я кръг на италианската Серия "А".

Попадението за домакините отбеляза ветерана в нападението Алесандро Дел Пиеро, който се разписа в 51-а минута на мача.

Изравнителното попадение за римските "вълци" отбеляза капитанът на тима Франческо Тоти, който се разписа след изпълнение на дузпа в 68-а минута на срещата.

Седем минути преди края на мача вратарят на домакините Джанлуиджи Буфон получи директен червен картон и остави тима си с човек по-малко.

В продължението на срещата норвежкият бранител на Рома Йон Арне Рийзе вкара победния гол за гостите в тази среща и така затвърди кризата в Ювентус.

По този начин съставът на Чиро Ферара остава на 5-а позиция в класирането на Серия "А" с актив от 33 точки, докато Рома е на 3-а позиция с 38 точки.

В друг мач от кръга днес Катания победи Парма с класическото 3:0.

Cris_7
24.01.2010 14:41

Лелеее тия Ювентус са най-слабите *lol* Прекрасен гол на Дел Пиеро ,но Рома бяха по-добри *thumb_up*

VANKObarabanko
24.01.2010 13:38

Наи лошия сезон в последните 10 години 98;99год. тогава заваршихме в средата,наистина се надявам много скоро дасе предприеме нещо ина4е лошо нисе пи6е *sad* FORZA JUVE

mirokzk93
24.01.2010 13:11

To6eto браво за добрия коментар. *thumb_up* Юве е любимият ми отбор,но от Англия подкрепям Ливърпул. Колкото и да сменят треньорите се съмнявам да има коренна промяна,каквато е нужна на Юве.Не трябва да се разчита на стара слава...те и Левски са били страхотен отбор,но вижте ги сега! FORZA JUVENTUS !

doctorgonzo
24.01.2010 08:21

Рийзе въобще не трябваше да напуска Ливерпул *sad*

aa4opz
24.01.2010 07:16

иска ви се ювентус да е надолу в класирането,но няма да стане!!ще се купи някой и друг мач и пак ще сме 3-ти!в зона уефа!само че,не е там мястото!а трябва да сме на върха!кво да се прави--треньора е много зле!не може да сменяш дел пиеро и амаури!кой ще вкара 2-ят гол!нема нищо,другият път! *party*

thinker
24.01.2010 03:24

liverbird1892, Ювентус е най-великия отбор в Италия - 29 пъти са били шампиони, докато твоя смешен Лузърпул не е ставал шампион от времето, когато още си бил в топлите на баща си. Ти никога не си виждал Лузърпул шампион на Англия, а като ги гледам как играят май няма и скоро да ги видиш!!!

biznesmen
24.01.2010 01:42

Цецко детенце отбора се казва ЮВЕНТУС не се дръж като някое първолаче.Всеки отбор има лоши моменти я погледни Ливърпул 1:1 с Ювентус дори и по-зле с техните огромни дългове в близките години не ги виждам както и повечето отбори в Англия.

CEC0_vg
24.01.2010 01:40

Тез дуспентус мн слаби. Прецакаха ме в еврото. Някои фенчета говореха, че ще направят требъл и тем подобно вицове. *lol*

To6et0
24.01.2010 01:22

ливърбърд1892 Е пич,и аз съм от ЛИВЪРПУЛ,но не постъпваш правилно като пишеш така с/у Ювентус,който несъмнено е велик отбор.Та то и ние бяхме в криза,която надявам се вече е минало Юве имат шанс за Лига европа както и ние...Дано да се срещнат на финал,зашото ще е голям мач ЛИВЪРПУЛ ФОРЕВЪР *beer* *thumb_up*

bianc0ner0
24.01.2010 00:54

МАХАЙ ТЕ ГО ФЕРАРА БАХИТИ БОКЛУКА НЕВИЖДА ЧЕ НЕСТАА ДА СИ ПОДАДЕ ОСТАФКАТА :@ ДА СИ ХОДИ ГРОСО МЕЛО ЛИ Е МИЛО ЛИ Е НОГО ЗНАМ ПИСНАМИ ВЕЧЕ :@@@

23.01.2010 23:52

Малшанс в този мач.Но въпреки това кризата все повече се задълбочава ... ТРЯБВАТ МОМЕНТАЛНИ РЕШЕНИЯ НА ПРОБЛЕМА,ЗАЩОТО НАИСТИНА СКОРО ВРЕМЕ ЮВЕНТУС ЩЕ Е СЛЕД 8-МАТА ПОЗИЦИЯ В КЛАСИРАНЕТО !!!