Милан разби Сиена, Диньо забоде три (видео)

17:52
Милан победи Сиена у дома с 4:0 в мач от поредния кръг на Серия "А".

Миналият уикенд тимът на Алберто Малезани измъчи шампиона Интер, но днес срещу "росонерите" бе безпомощен.

Двубоят започна лошо за гостите и в 10-а минута вратарят им Джанлука Курчи бе изгонен, а Милан получи правото да изпълни дузпа. Роналдиньо не сбърка от бялата точка и "червено-черните" поведоха. В 28-а минута Марко Бориело покачи на 2:0.

През второто полувреме Роналдиньо в 72-а минута показа, че лошите дни са далеч зад гърба му и отбеляза втория си гол в двубоя за 3:0, а минута преди края оформи хеттрика си и крайното 4:0.