Интер се добра до точка срещу Бари, в мач с три дузпи (видео)

23:43
Бари и Интер направиха зрелищно равенство 2:2 на стадион "Сан Никола" в среща от 20-я кръг на Серия А.

Равръзката на двубоя стана през второто полувреме. Първо Валтер Самуел игра с ръка в наказателното поле на своя тим и реферът отсъди дузпа за Бари. Барето откри с удар в левия ъгъл на вратата - 1:0!

Три минути по-късно Лусио получи жълт картон за грубо нарушение в пеналта на своя тим. Съдията не се поколеба да свири втори единайсетметров наказателен удар за домакините. Този път Барето стреля в десния ъгъл и вкара за втори път - 2:0.

В 69-а минута Горан Пандев получи добра възможност да стреля към вратата на Бари и македонецът след шут с левия крак намали - 1:2.

Пет минути по-късно съдията свири дузпа и за гостите. Бонучи извърши нарушението за дузпата, а Диего Милито върна усмивката на Жозе Моуриньо - 2:2.

В крайна сметка мачът завърши при този резултат и ако утре Милан бие Сиена, то преднината на "нерадзурите" на върха ще се стопи с два пункта.

17.01.2010 11:15

Интер е единственият клуб в Италия, който никога не е изпадал от първа дивизия. Нерадзурите са участвали в Серия А през всичките 75 сезона досега.

Интер държи рекорда в Серия А за най-много поредни победи. Нерадзурите записаха 17 успеха през сезон 2006-07. Серията им започна на 25 септември 2006 г. с победа 4:1 над Ливорно и завърши на 28 февруари 2007 г. след 1:1 с Удинезе.

През сезон 2006-07 Интер печели титлата 5 кръга преди края. Никой друг отбор не е успявал да триумфира толкова рано.

Интер печели титлата през сезон 2006-07 с 97 точки в актива си. Това е абсолютен рекорд за големите европейски първенства (Италия, Испания, Германия, Англия, Франция).

Kura_na_qnko
17.01.2010 10:15

biznesmen написа:

"Бари развинти интер и не им даде да направят и една атака.Интересен мач се получи и Бари трябваше да спечели." Как кажеш за мач завършил 2:2,че единия отбор е нямал нито една атака.А на ония мъдрия мога да му кажа само,че сега трябваше да са по Ц-сериите на италия.Така че се радвайте и събирайте падналите зъбки на президента.Политическо отборче

rossoner82
17.01.2010 09:36

Inter was founded in 1908 by former members of A.C. Milan. Уважавайте баща си - той не ви е създал за лошо. Относно чужденците: по-голяма глупост няма, но това е дълга тема с много мнения и не ми се спори. ЕОТ

Leader78
17.01.2010 02:39

ДА ГЛУПАКО има фенове на повече от 13 и на повече от 43 малоумник и да знам историята на ИНТЕР !!! И ако не е бил ИНТЕР сега чужденци нямаше да играят във вашите отборчета айде К*Р за вас ИНТЕР ШАМПИОН !!! *lol*

patoka
17.01.2010 01:38

intermania цяла Европа ви се подиграва не само ние от Милан и Ювентус.АКо ние си копувахме мачове дали щяхме да имаме 7 КЕШ ?

intermaina
17.01.2010 00:46

значи до преди 4-5 години вие ( Ювентус и Милан ) като си копувахте мачовете и титлите ,нямаше проблем ся ние ( Интер ) като си ги копуваме е проблем , така ли? Кво става се нямате пари да си копувате мачове ли или решихте вече да не копувате.
Нешо не ви разбирам кви ги говорите изобщо толкова сте прости че чак ме е яд че изобщо да пиша коментари да се занимавам с ващи простотйи ама понякога много ме дразни човешката простотия и немога да си мълча. Само Интер - *beer*

Semperit
17.01.2010 00:29

Бари испусна Интер но сега ния ще ги отупаме после Парма,после Наполи.

biznesmen
17.01.2010 00:26

Бари развинти интер и не им даде да направят и една атака.Интересен мач се получи и Бари трябваше да спечели.

rossoner82
17.01.2010 00:18

Има ли фенове на Интер, които да са на повече от 13 години. Знаят ли въобще историята на този клуб? Или са му фенове, защото в последните 3 години е шампион на Италия (подчертавам 3). Големите отбори в Италия са Милан и Юве с успехи и в Европа. Къде е Интер в Европа? Анчелоти ще ви скрие топката и в двата мача, а от догодина пак ще сте в средата на таблицата, където ви е мястото *stop*

arsenov
17.01.2010 00:10

Juventus_tifoz аз мислех че тея дет подкрепяш купуваха.....

Alcaida
16.01.2010 23:55

На всички им писна да сме шампиони - затова всички ни мразят *wink* Еми, тез които ни мразят - да се ебат в гъза... ШАМПИОНИ СМЕ ДО ПРЪСВАНЕ !

tomi123
16.01.2010 23:53

принтер да го лапат *lol* милан момер 1

beastt

ако Милан требва да гният в окръжните дивизии, то Интер направо требва да го закрият тоя клуб.. така и така нищо не става от тях поне да не се излагат в Европа, по корумпиран отбор от Интер нема. Скоро ще плачете *smile* FORZA MILAN !

Alcaida
16.01.2010 23:50

КУПЕНИ СЪДИИ *lol* Свирят 2 смешни дузпи срещу нас - и пак сме купили съдията (хахаха) *lol* Какво да кажем за Милан, дето им дадоха 3 измислени дузпи срещу Дженоа - изобщо, какво да говорим за Милан, дето трябваше с години да гният в "окръжните дивизии" на Италия !

16.01.2010 23:49

Абе тифоза на Юве ,ти сигурно си мигал на повторенията на втората дузпа или не .Никакъв контакт нямаше в наказателното поле.Самия Лусио даже не влезе в него.Това си е 1000% фаул.Но здраве да е .. пак кажете ,че нас ни подпират.Да не говорим ,че при нашата дузпа имаше спъване отзад и беше последен защитник *smile*

Alcaida
16.01.2010 23:47

Бари взе 2 равенства с Милан, взе и 2 равенства с Интер... тъй че, къде се натягат тез "червени въшки" - ШАМПИОНИ СМЕ ДО ПРЪСВАНЕ *thumb_up* FORZA INTER

Juventus_tifoz

Кордоба трябваше да получи втори жълт картон и на каря на първото полувреме съдията свири края преди Бари да изпълнят корнер. Отново принтерите се измъкнаха благодарение на купените от тях съдии *sick* Но и това ще има край *stop*