Барса победи Севиля, но отпадна от Купата на Краля (видео)

00:51
Купата на Краля в Испания ще има нов носител през този сезон. Победителят от миналата година Барселона отпадна от надпреварата. Днес каталунците постигнаха победа от 1:0 при гостуването си на Севиля на стадион "Рамон Санчес Писхуан", но това не бе достатъчно. Първата среща на "Камп Ноу" бе спечелена от севилци с 2:1 и така с общ резултат 2:2, но по-малко вкарани голове на чужда терен, Барселона бе детронирана.

Единственото попадение в срещата реализира обявеният от Международната федерация по футболна история и статистика за най-добър футболист през миналата година Шави Ернандес. Нисичкият плеймейкър на каталунците отбеляза в 64-а минута на срещата.

Головете за Севиля в първата среща пък бяха дело на Капел в 59-а минута и на Негредо 75-а минута от дузпа, а за каталунците се разписа Ибрахимович в 73-а минута.

По същото време отборът на Хетафе победи Осасуна с 4:1 и продължава напред в турнира.

Стартови състави:

Севиля: Палоп, Конко, Ескюде, Драгутинович, Наваро, Ромарич, Душер, Навас, Капел, Ренато, Негредо

Барселона: Пинто, Алвеш, Пике, Пуйол, Абидал, Иниеста, Бускетц, Шави, Меси, Боян, Ибрахимович

Севиля - Барселоан 0:1
0:1, Шави, 64-а

Видео от мача ТУК!!!

shadowblase
14.01.2010 08:49

жалко за барса щото севилци не докоснаха топката и създадоха мн положения.но все пак севилци играха много мъжки и евалата им правя и мисля че имат голямо бъдеще. Грешката на барса беше още в първия мач. Гуардиола не трябваше да излиза с половината резерви, ама кво да се прави. Жалко, но си мисля че още в събота ще се върнем към победите

Banditos
14.01.2010 01:51

Колкото и да ги е яд някои хора Барса са най добрите,просто няма такъв отбор за момента скоро едва ли и ще има *beer*

Djamba
14.01.2010 01:36

Тва не е Фифа да пе4елиш вси4ки ма4ове на аматиори и си4ки купи.Няма такъв отбор които да го повтори този сезон през 2009.да ви кажа 4естно малко ме е яд греди мреди там и парвия ма4 4ист гол на Алве6,но добрата е,4е спокоино ще спе4елим доста то4ки в първенството без проблем и няма да сме натоварени толкова.В Събота Севилия ще загуби.

beckham_07
14.01.2010 01:20

Еми крайно време беше.Ще им се случва по-често вече.Толкова много мачове и претенции.Но да видят какво им беше на ЮНАЙТЕД миналия сезон и как се стига до 3 финала,един 1\2 и титла в най-силното клубно първенсто!!!!!!! *devil*

El_Madrigao
14.01.2010 01:04

нямам думи отмениха чист гол на Севилци и цял мач ги режат в съдийството и момчетата пак се класирит...това се казва дух *thumb_up*

Barca_fen112
14.01.2010 01:03

Поне отпаднахме с достойнство.Яд ме е много ,защото през втората части згазихме а в ж първия мач съдята много ни оряза.Добрата страна е ,че поне няма да хабим сили за този турнир ,но лошата ,че показахме ,че заслужаваме да продължим напред ,но има и такива дни *thumb_up*

manunited666
14.01.2010 00:25

Закача го отзад ? И как защото нещо не вижда... да не би да му докосна фанелката с пръст ? Ситуацията е очевидна няма защо да ми спориш.Съдията е збъркал и точка , мача продължава.

rozovia
13.01.2010 23:33

manunited666 жив и здрав брато ! вече ми се приспа *lol* *thumb_up* ms

13.01.2010 23:28

На мене ми тръгва на почти всички линкова дето ти пратих.Просто опитвай а и си свали sopcast от замунда.

13.01.2010 23:25

Чист гол отмениха на Севиля.Нарушение срещу Пинто свириха но такова просто нямаше.

bisir

а бе някой чувал ли е тоя Пинто? тва сигурно им е третия вратар *sick* май не вземат на сериозно тая купа *angry* *evil*

plamo_85
13.01.2010 22:36

Айде стига случва се да се обърка в бързината "Л" с "Н" *smile* А и вие по долу не пишете като хората *wink* А по темата 0-3 за Барса *party*