ПСЖ отпадна от Купата на Франция

20:44
Отборът на Пари Сент Жермен отпадна от турнира за Купата на Франция, след като не отстранен на  1/8-финалите от тима на Гингам. Двубоят завърши с минимална победа на гостуващия тим от 1:0.

Единственото попадение в мача отбеляза защитникът на домакините Мамаду Сако, който си отбеляза автогол в 79-а минута на двубоя. Френският бранител направи опит да изчисти топката, но не успя да я отиграе добре и тя попадна във вратата на Пари Сент Жермен.

Две минути преди това попадение съставът на домакините остана с човек по-малко, след като Диало получи червен картон.