Интер възкръсна в 7-голово шоу срещу Сиена

23:42
Интер стигна до драматична победа с 4:3 у дома над Сиена в мач от поредния кръг на Серия "А".

Масимо Макароне изненада неприятно "нерадзурите" и гостите поведоха с 1:0 в 18-а минута. Шампионите обаче много бързо реагираха и в 24-а Диего Милито изравни. До почивката съперниците си размениха по още един гол. Първо Уесли Снайдер направи обрата пълен с попадение в 36-а минута, но веднага след това Албин Екдал вкара за 2:2.

През второто полувреме Макароне отбеляза втория си гол и Сиена поведе с 3:2 в 65-а минута. Интер стигна до пълен обрат в последните минути на срещата. Първо Снайдер изравни в 88-а, а след това Валтер Самуел в 90-а донесе успеха за тима на Жосе Моуриньо.

Adrian000
10.01.2010 18:56

Абе момченце ти изобщо чуваш ли се? Първо не говорим за сравнение в играта на отборите аз му говоря по какъв начин печелят с голове в 90+ минута той ми говори кой бил по- добър да ти кажа не я виждам тая класа за която говориш в Юнайтед и Ливърпул в момента ,но не става въпрос за това ти знаеш ли тези отбори колко пъти са печелили в последната минута? Интер също печели в много мачове убедително ,но понякога има и такива двубои ,които се решават по трудния начин! Милан- Интер 0-4, Интер- Парма 2-0, Интер- Наполи 3-1, Дженоа- Интер 0-5, Интер- Палермо 5-3 след като водиха с 4-0! Ливорно- Интер 0-2, Болоня- Интер 1-3, Достатъчно убедителни победи имат и още толкова измъчени въпроса е ,че хейтърчетата просто са в повече и не виждат по- далече от носа си и само плюят понякога дори без да са гледали мача

Madoto_1
10.01.2010 17:00

Adrian000... как може да сравняваш Арсенал , Ливърпул и Юнайтед с Интер ? Първо първенството на Англия е поне 2 пъти по равностоино , Второ и 3те отбора ще смажат Интер когато ги хванат , Трето и 3те отбора когато печелят го правят убедително и с редки изключения малко по-трудно с 1 или 2 гола разлика.

Dangerfield
10.01.2010 14:51

браво на интер само така момчета *beer* *thumb_up* *party* *wink*

Adrian000
10.01.2010 14:35

Пак глупусти се пишат биели все в последната минута, а какво да кажем за Ливърпул, Арсенал, Юнайтед? Милан да не би все да печели с 4-5 гола? Ювентус пък вече даже и не печели. Интер знае как да печели и победата им вчера беше без помощ освен тази от съдбата, големите отбори знаят как да възкръснат и да обърнат мач ,както направи Юнайтед на финала с Байерн или Ливърпул срещу Милан, всяка победа е ценна и следка постигната по такъв начин!

drebin18
10.01.2010 14:02

ако интер станат отново шампиони, другите италянски отбори ще трябва да се засрамят ама много *sick*

Ra3oR
10.01.2010 10:49

най-големите боклуци от Серията пак с късмет вземат 3 точки .. *sick*

bacardy_breezer
10.01.2010 08:47

То тея немопня да имат победа без да им е вързало *sick* Все ще вкарат в 90мин или с късмет, или със съдийска помощ.Победите им са с по 1 гол всеки път...

AnTONYo
10.01.2010 04:02

CEC0_vg , сериа А е 2ро или 3то по коефициент първенство , и със сигурност е доста по-трудно отколкото Бундеслигата ! Този мач също доказва това !

CEC0_vg
10.01.2010 02:35

Бегай не разсмивай. В Буденслигата нищо не е ясну. И това жабарско първенство вече е толкова пропаднало. Не случайно в една класация преди седмица го наредиха на 5 място.

patoka
10.01.2010 01:01

Тос пък къде ми слагаш Бундеслигата хахаха. В Сериа А винаги става ШОУ това е якото

CEC0_vg
10.01.2010 00:56

Този кръг в Сериа Б почти всички мачове бяха над 2.5 гола. В Бундеслигата е същотото.

Madjarov93
10.01.2010 00:41

Всеки мач е над 2,5 в италия само някои мачове прават изклюение

milan260
10.01.2010 00:08

Браво голям мач се получи.И сега ако някой каже , че в Сериа А се играе защитен футбол и не се вкарват голове да се казвам МУДАРДАН

MB_KrisS
09.01.2010 23:48

Страхотен мач, а играят първия във временното класиране и шапион срещу последния в класирането и то на стадиона на Интер, предполага се, че това ще е най-безинтригуващия мач, а какво се получи. Кога