Севиля се издъни след подвига срещу Барса, Атлетико би разгромно

22:59
След авторитетната победа над Барселона през седмицата, Севиля се издъни у дома и загуби от Расинг Сантандер с 1:2.

Серхио Каналес бе точен за гостите в 26-а минута. Отново той в 38-а попари "андалусийците" с второ попадение. След почивката в 62-а минута Ромарич върна едно попадение за домакините, но това бе всичко, което Севиля успя да стори.

В друг мач, игран по-рано днес, закъсалият Атлетико Мадрид взе глътка въздух след разгромна победа с 4:0 над Валядолид като гост.

Хурадо откри резултата в 16-а минута, а в 31-а Диего Форлан удвои преднината на "дюшекчиите". След почивката гостите стигнаха до нови два гола. Хосе Антонио Рейес в 59-а минута направи преднината на своите класическа, а Серхио Агуеро в 90-а минута фиксира крайното 4:0.