Рома би Киево с гол от съблекалните, \"вълците\" с човек по-малко от 11 минута

20:52
Отборът на Рома записа победа в срещата си с Киево с минималното 1:0, като голът за "римските вълци" падна още в първата минута на срещата.

Успехът на столичани заслужава адмирации, тъй като бе изкован с човек по-малко. Стражът на тима Дони бе изгонен още в 11-а минута на двубоя след като игра с ръка извън наказателното поле при опита си да спре Симоне Бентиволио.

Единственото попадение в срещата отбеляза Даниеле Де Роси, който се разписа след удар с глава, след центриране от корнер на Давид Пизаро. Новото попълнение на Рома Лука Тони започна като титуляр срещата и престоя на терена до 82-а минута, когато бе заменен от Жулио Баптища.

В 56-а минута домакините можеха да вкарат и втори гол, но Давид Пизаро пропусна отсъдената дузпа в полза на Рома, след чудесна намеса на Стефано Сорентино.