Лацио с пълен обрат над Ливорно, Сампдория и Палермо не се победиха

17:50
Отборът на Лацио победи тима на Ливорно с 4:1 в мач от 18-я кеъг на италианската Серия "А", който се игра на "Стадио Олимпико" в Рим. Гостите поведоха в ранен гол в 7-а минута на Мартин Бергволд,а попаденията за "орлите паднаха през второто полувреме.

Първо на два пъти в 48-а и 55-а минути точен беше нападателят Сержо Флокари, а след това за 3:1 вкара колегата му в атаката на тима Томазо Роки в 72-а минута. Крайното 4:1 за лациолите оформи Александър Коларов от дузпа в самия край на мача.

В друг от кръга тимовете на Сампдория и Палермо не успяха да се победят, като завършиха наравно 1:1 на

Попадението за гостите реализира уругвайският нападател Едисон Кавани в 41-а минута на срещата, а за Сампдория изравни италианецът Антонио Касано само минута по-късно.