Мъчни три точки за ЦСКА срещу Вихрен

21:43
Отборът на ЦСКА се завърна начело на класирането, след като победи трудно състава на Вихрен Сандански на своя стадион "Българска армия" с 2:0. Головете за "червените" паднаха едва през втората част, след като цялото първо полувреме гостите бяха поне равни на своя противник, а на моменти дори ги превъзхождаха.

Повратните моменти в мача бяха влизането в игра през вторите 45 минути на Удоджи и червеният картон на Соуса в 55-та минута за удар с лакът в лицето на Данчо Тодоров.

Нигерийският халф на шампиона на България откри след изпълнение на корнер в 51-та минута, а бившият национал Кирил Котев отново след изпълнение на ъглов удар в 92-та минута с глава оформи крайния резултат.

ivo00004
07.10.2008 15:49

Айде стига бе откога се води,че като не вкараш гол първото полувреме и си направил голям провал.Толкова тъпотия вече е прекалено.ЦСКА побеждава какво искате повече.Просто реално погледнато не може да се каже,че ЦСКА са играли по-зле от другите отбори в кръга.ТЪЖНО ЗА НЯКОИ ,НО ФАКТ!!!!!

Getcatta
05.10.2008 08:50

Да не говорим, че пък тия от НАДИН както са ви набрали, абе може ли един въпрос: "Има ли поне един човек/футболист/, който да си е тръгнал доволен от този "Клуб", не винаги интрига винаги извиване на пръсти..

Getcatta
05.10.2008 08:46

Много се кефя на журналистите: "ЦСКА се върна на 1 място, 3 трудни точки за ЦСКА" и т.н> А в същото време: "Левски се държаха достойно при загуба с 0:5 от Барселона", " исторически първи гол на Левски в ШЛ- при загуба с 1:4 или на %" и т.н- СМЕШНИ И ЖАЛКИ СТ...

liverpool77
05.10.2008 07:59

Danas1970, а ти от високата трибуна на твоя изказ взе, че ни надмина ... по нещастие де - моите поздравления

Seydo
05.10.2008 00:46

Говедата данепишат моля , видяхме ги колко могат и тях,трактористи ,пчели и скийори,ТИХО ГОВЕДА

morfei
05.10.2008 00:01

цска си е цска, 3 точки плюс който ще се окажат решаващи на края май, ще видим колко са смешни утре тези точки, да не се окаже по- голяма разликата в класирането

packo1991
04.10.2008 22:51

ами тaка е за жалост имаш ли пари зима лесно точки.........

Frankie_Lampard
04.10.2008 22:44

iksvel ЦСКА поне взимат точките , които заслужават. Не мисля , че Вихрен е отбор от класата на ЦСКА , но все пак затрудниха шампиона на България. Нека да помислим , кой отбор взима лесно 3-те точки у нас ? Левски - НЕ , Литекс - НЕ , ЦСКА - НЕ , а отборите които броят пари , това е футбола у нас. Съмнявам се ЦСКА да са платили и за това мача беше равностоен , каквото и да си говорим това са нещата в "милата" ни родина.