Челси разби Уотфорд и продължава напред в ФА Къп

18:58
Отборът на Челси победи тима на Уотфорд с категоричното 5:0 като домакин в третия кръг на ФА Къп и продължава напред в турнира.

Головата серия за "сините" на стадион "Стамфорд Бридж" откри младият английски нападател Даниел Стъридж още в 5-а минута на срещата. 10 минути по-късно Юстас от тима на гостите си отбеляза автогол за 2:0 за Челси.

В 22-а минута атакуващия полузащитник на "сините" Флоран Малуда направи преднината на Челси класическа, при която завърши и първото полувреме на мача.

През втората част съставът на Карло Анчелоти продължи да упражнява натиск, като точни бяха Франк Лампард в 64-а минута и отново Даниел Стъридж в 68-а минута.

В другата среща от ФА Къп, която се игра по същото време, отборите на Шефилд Юнайтед и Куинс Парк Р. завършиха наравно 1:1 и ще преиграват мача.