Юнайтед прегази Уигън в мач на една врата, Бербо пак бележи

23:51
Отборът на Манчестър Юнайтед разби тима на Уигън с 5:0 на стадион "Олд Трафорд" в мач от 20-я кръг на английската Висша лига.

Първото опасно положение в двубоя дойде в 4-а минута, когато грешка в отбраната на гостите предостави възможност за шут на Антонио Валенсия, но ударът на дясното крило на Юнайтед не бе проблем за стража на Уигън.

В 15-а минута след бърза атака на "червените дяволи" Уейн Рууни подаде висока топка за Димитър Бербатов, но изстрелът на българина беше прекалено слаб.

В 18-а минута Брамбъл фаулира Бербатов в наказателното поле, но главният съдия на срещата не отсъди дузпа, като положението беше изключително спорно.

В 20-а минута Рууни си проби път в наказателното поле в ляво и бе много близо до откриване на резултата, след като прецизният му удар с десния крак срещна страничната греда на вратата. Само минута по-късно Флетчър изведе Бербатов на 100% положение очи в очи с Къркланд, но нападателят не успя да реализира и топката излезе в аут.

В 28-а минута атака на Юнайтед доведе до центриране от дясно на Рафаел Да Силва, от което се възползва Уейн Рууни и след като засече топката резултата стана 1:0 за домакините.

В 32-а Майкъл Карик се озова на стрелкова позиция в наказателното поле на Уигън и с фалцов удар с десния крак направи резултата 2:0.

В самия край на полувремето младият защитник на Юнайтед Рафаел се включи много добре в центъра на атаката и след като се освободи отправи неспасяем изстрел с левия крак за 3:0.

Началото на второто полувреме мина под пълната доминация на Манчестър Юнайтед и логичното се получи в 50-а минута. Тогава Валенсия центрира в наказателното поле, защитата на Уигън сгреши, от което се възползва Димитър Бербатов и отбеляза за 4:0.  Този гол беше под номер 6 за Бербо от началото на сезона във Висшата лига. Само две минути по-късно опитният български нападател организира много красива атака, в края на която асистира на Рууни, но удара с глава на англичанина срещна напречната греда.

В 63-а минута Чарлс Н\'Зогбиа можеше да намали частично резултата, но останал сам срещу Томаш Кушчак французинът стреля неточно.

В 75-а минута Уейн Рууни изведе на чиста позиция Антонио Валенсия, а крилото отигра прекрасно положението за 5:0 за Юнайтед.

В 80-а минута Кушчак отново прояви блестящ рефлекс и не позволи на колумбийския нападател Уго Родалега да вкара дори почетен гол за Уигън в този мач.

Стартови състави:

Манчестър Юнайтед: Кушчак, Евра, Браун, Видич, Рафаел, Парк, Карик, Флетчър, Валенсия, Бербатов, Рууни

Уигън: Къркланд, Шарнър, Бойс, Брамбъл, Мелхиот, Фигероа, Чо Вон-Хее, Томас, Н\'Зогбиа, Гомес, Родалега

31.12.2009 17:11

направи ми впечатление,че всеки приказва ,колко тъп бил другият.Само че, ако се загледате колко правописни грешки правите 70% от хората тук,сигурно нямаше да говорите толкова смело.Хайде-със здраве *beer*

Owenited4ever
31.12.2009 11:29

Alcahuete_Chulo , ти ако не си забелязал ти си единствения малоумник , ти си толкова прост , че когато спориш с някой веднага за майки тръгваш да говориш , но това нали е липса на мозък и то като си от село бистришко и живееш с liverpoolanfield то се разбира *thumb_up*

Alcahuete_Chulo
31.12.2009 02:29

няма смисьл да се эанимавам сьс 3 ма дьрводелци пьк бих каэал че бг народа е доста тьп эатва лека нощ че ме утекчихте като 3мата слабоумници ме настигнат по точки то аэ тогава вече ще сьм 1ви лека олигофрени *lol*

kristianoooo
31.12.2009 02:27

rozovia розовата пантера пинко ли си ти ле розовиа

31.12.2009 02:24

та оставете ги тия селяци тук те са эа да пишат глупости не като нас да се мьчат да спечелят 1во място ,това беше монолог никой не те слуша ,а бе какво да говорим , селянина си е селянин говори само за майки , друго не можеш да измислиш , какво ви научават в даскало или ти не ходиш там а ебеш майки на фантазия *joking*

rozovia
31.12.2009 02:23

kristianoooo кат ебеш 1 путка кат е отвориш после как ще е затвориш ?! същата работа с тоя изрод ! *lol*

rozovia
31.12.2009 02:20

Alcahuete_Chulo ние с Owenited4ever да бяхме при майкати знаеш ли кво и праихме и тя кво ни викаше !?
Owenited4ever измисли го ти *lol*

31.12.2009 02:19

та оставете ги тия селяци тук те са эа да пишат глупости не като нас да се мьчат да спечелят 1во място *lol*

31.12.2009 02:17

не се таковах маикати пак тя энеш ли какво ли каэа остави го мая син е много тьп

kristianoooo , ок ае аз отивам да джъгам пес 2010 ако има нещо пишете ,както и ти селяко

31.12.2009 02:15

Не бе селянино Alcahuete_Chulo , ти в момента да не биеш чики с мики.

31.12.2009 02:14

Owenited4ever але брат ко са занимаваш с такива устяй ги нали знайш с глупавия глупав не ставай

31.12.2009 02:13

Alcahuete_Chulo ,е то при вас тримата мускетари : Alcahuete_Chulo , liverpoolanfield и sakaliev12 простотията избива само за майки говорите ,но нали към това подтласква простотията от това ,че живееш на село.

magnezi
31.12.2009 02:12

Ето тоя мач доказва кой е големия отбор 5 гола 5те с различни голмайстори невероятен Юнайтед невероятен Бербо само напред и на горе *wink* *beer*

31.12.2009 02:10

Alcahuete_Chulo , заначи ,ако имам само 100 точки съм селянин , супер логика!!! *thumb_up* *thumb_up* *party* *beer*

abito
31.12.2009 02:06

тва е нечесто аз щях да стана първи *thumb_down*

rozovia , не ще вземат втората си титла през 2012 *lol* *lol* От удивление светът ще умре *joking*

31.12.2009 02:05

аве тия селяни Owenited4eve и rozovia не ги питайте эа нищо като ги видях по колко точки имат ми стана ясно колко раэбират от футбол сигурно вече сме ваканция пожелавам успех на всички потребители да има щастливци да печелят пари не само да се храни тук *thumb_up*

31.12.2009 02:01

ЧЕЛСИ КОЛКО ТИТЛИ ИМА ЧЕ НЕЗНАМ НЯКОЙ ДА МИ КАЖЕ И ДАЛИ ЩЕ НАСТИГНЕ МАНЧО СКОРО ! *lol*

31.12.2009 02:00

абе "p1rvi4e" сте само заради това , че садията е за вас

abito
31.12.2009 01:56

някой има ли информация защо сам на 100 точки като месеца не е свършил имах шанс за 1 място *angry* *angry*

Да имаме си liverpoolanfield-2 , само че в син вариянт , айде на опашката *joking*

rozovia
31.12.2009 01:55

ЕЕЕЕЕЕЕ НЯКОЙ ЗНАЕ ЛИ ЩО ИМАМЕ ПО 100 ТОЧКИ БЕ ЧАЙ ДА ВИДА ДАТАТА И ЧАСА ! *lol* *lol*

31.12.2009 01:54

Alcahuete_Chulо , защото ни трябват точки за да залагаме ,нали като за начало.

31.12.2009 01:53

някой може ли да ми каже защо точките ми отново станаха 100

abito

искам да се развива и наща страна в футбола но няма как да стане представете си само да сме като англия 4 отбора в ШЛ вечерта се прибираме от работа отиваме на стадиона да гледаме примерно мача Левски - Реал Мадрид и нашия отбор да е фаворите

31.12.2009 01:52

sakaliev12 , ти колко часа прекарваш само да го намериш ... *joking*

marian4y

Айде аз лягам пожелавам на всички фенове на Манчо много титли през новата година и накрая пак да сме начело в таблицата *thumb_up* !

31.12.2009 01:49

И аз съм по принципа на abito , българското не ме кефи а просто съм фен ,но Юнайтед до гроб

abito
31.12.2009 01:47

аз сам за ЦСКА и Ливърпул но не съм любител на българския футбол по принцип но Пул до гроб

kristianoooo , леле теб как ти е името ,защото моето е Кристиян и ако имаме 2 еднакви любими отбора и еднакво име ...

rozovia

liverpoolanfild ей затва футбола в България няма да върви на горе еи заради такива като тоя изрод като ни плюят играчите . мангала му с мангал прост. Бербатов бил дърво ти кат си по добре ко търсиш тук бе майкати деба грозен ! *angry*

rozovia
31.12.2009 01:46

не обиждам всички само кат го видя тоя ми става лошо.

abito
31.12.2009 01:44

е добре човека е прост ,но неможе заради един да обиждаш сички фенове на Ливърпул в България *wink*

аве вие пьк кво го храните това момче е нахранено по рождения оставете го да почива утре пак ще продьлжите това вле пьк е футболен сайт не эа храненици *lol*

rozovia
31.12.2009 01:42

abito оважавам сички фенове на всеки отбор (без Левски и Локо Пд *lol* )от Английските отбори да !
То се вижда какви фенове има Пул в България като тоя смешник liverpoolanfild. *lol*

abito
31.12.2009 01:41

а някой знае ли нещо по въпроса на Mallorca

31.12.2009 01:40

kristianoooo , а бе остави го да спи ,докато пак не го алармира простатата *lol* *lol* *joking*

abito

срам ме е че сам фен на Пул докато има хора като liverpoolanfild

marian4y
31.12.2009 01:39

Owenited4ever мани го , на тоя квото и да му кажеж пак е малко *lol*

bypracku ,е ми няма пък този ме уби от смях с неговите селщини и неграмотни изяви падам от стола от смях *lol* *lol* а най-смешното е ,че се мисли за умен *joking*

marian4y
31.12.2009 01:36

И по-добре не пиши повече , че само срамиш *wink*

Mallorca

бьти эьщи имам само 100 точки и още не е свьршил месеца пьк преди това имах 600 *angry*

bypracku
31.12.2009 01:35

Owen кажи му че те победи за да се откаже ще заспи доволен.Направи добро за това момче сигорно е 95-6-7-8 кажи му че побеждава да може да спи че ще посрещне 2010 с лошо.Все пак е дете

bypracku , прав си ,ако разберат ,че този им е фен ще закрият клуба... *lol* *lol*

bypracku
31.12.2009 01:34

На такива като теб им викам БУРКАНИ ОХЛЮВИ БАЛЪЦИ КАЛМУЦИ и т.н

marian4y

То отбора ще се разпадне .. ако разберат за тоя *lol*

Абе брат ти като те виждам какъв си прост , не знам какво работиш освен да си просях или да работиш на строеж , а беее по скоро първото *joking*

31.12.2009 01:31

liverpoolanfild , разбира се ще завършите вие с голям манчестърски хуй в ръце и особенно ти , няма да залагам пари ,защото сигурно едва ти стигат парите от стоежите по който работиш за да живееш на село бистришко

31.12.2009 01:25

Айде тоя дет живее в единбург сега сигурно е в гугъл и си превежда *lol*

31.12.2009 01:21

liverpoolanfild , живееш ти в село бистришко *thumb_up* *lol* *lol* *joking*

marian4y

liverpoolanfild след многобройните ти коментари достигнах до извода ,че си изключително тъп селянин !

31.12.2009 01:05

А ми ,гей си ти ,защото сам си каза ,че мечтаеш да нагъваш на торес такаче спри се излагай и си лягай

31.12.2009 01:04

Глупако не живей с миналото , защото когато сте спечелили последно нещо ти си се раждал тогава , не е важно какво е било а какво е и ще бъде ,а вие отпаднахте и ти духаш на торес *lol* *lol*

GeNeTo
31.12.2009 00:57

Лузурпул Що не земе да отпише и ФА къп а?

liverpoolgirl95
31.12.2009 00:48

браво zа победата zаслужихте си я.ама zаглавието ме навява на смях-"Бербатов пак бележи",все едно тва му се слу4ва всеки ма4 и е не6то съвсем обикновено zа него,макар 4е би трябвало-не е.ина4е добър ма4 направи,не го харесвам попринцип(не zа6тото съм от ´пул,ами zа6тото´не ми допада мудния му и непостоянен на4ин на игра),но таzи ве4ер бе на ниво.

31.12.2009 00:36

Ob3r7an26 е да ,но като цяло играта беше спокойна красива и целяща повече да зарадва феновете с нещо добро ,а не да се атакува с 10 напред

martinkata2003
31.12.2009 00:35

И на мен ми е интересно каде мога да видя процент владеене на топката.Някой ако знае линк да даде,че тук в Уинър не съм срещал май. *wink*

dthcs
31.12.2009 00:34

Ob3r7an26 заглавието може да е вярно само защото паднаха головете на едната врата *devil* да,така е ние имахме още положение 2 от тях греди на Рууни!

Ob3r7an26

Owenited4ever през някой части от полувремето може да е било така но имаше периоди в които със невероятно красиви атаки не успяхме да вкараме гол *smile*

31.12.2009 00:33

genchooo , това ли е първия футболен мач ,който гледаш в живота си??? *wonder* *joking* *lol* *lol*

31.12.2009 00:32

Ob3r7an26 през второто полувреме целта беше да се разиграва топката

Ob3r7an26
31.12.2009 00:30

dthcs а това че Юнайтед имаха 2о чисти положения и трябваше да бият поне със 7*wink* за мене *joking* и Уигън си имаха възможностите но заглавието си е вярно *thumb_up*

danman

Винаги ме е дразнил Бербатов с флегматичната си игра,но сега с ръка на сърцето мога да кажа,че ми хареса.Ако играе тка всеки мач,цена няма да има.Само Ман Юнайтед.Желая им много футболни успехи през Новата Година и да спечелят Премиър Шип и Шампионска Лига *devil* Стискам им палци

31.12.2009 00:29

genchooo , надиграхме ги тотално и ги разбихме разигравахме те имаха само около 3 точни удара и ги разкатахме отвсякъде ,пойграхме си с тях , но щом казваш ,че са заслужавали победа ок... *lol* *lol*

Sv_Bonev

Манчестър бяха съвсем различен отбор, такъв, какъвто го познаваме феновете му.. Отборен дух, страхотни отигравания.. Това е Юнайтед *devil* Браво на Бербатов *thumb_up*

dthcs
31.12.2009 00:27

Oт Ман Юнайтед съм по принцип ,но конкретно заглавието малко подвежда и Уигън имаха 3 положения през второто полувреме които не са за омаложаване.Силен Рууни като цяло отново с гол + асистенция и за финал чудесен завършек на годината.Glory Glory Man United

genchooo, като ти видях коментара веднаха разбрах ,че ти не си гледал мача или просто не разбираш и грам от футбол

Ob3r7an26
31.12.2009 00:26

genchooo *lol* пич такива като тебе ме изумяват *lol* лягай си ненормалнико *joking*

genchooo
31.12.2009 00:24

които е гледал мача може да потвърди че Уигън се представи мн по добре и заслужаваха победата *smile*

boxdox
31.12.2009 00:21

Юнайтед прегази Уигън в мач на една врата. *joking*

Ob3r7an26
31.12.2009 00:17

martinkata2003 и мен ще ме накефи да изгонят Татко Карло ама не ми се вярва да го махнат *joking* може би ще го шътнат ако ги изпреварим което е съвсем веряотно защото ще гръмнат доста точки през Януари и при отпадане от Интер в ШЛ което също е много възможно *devil*

31.12.2009 00:14

И другото което е....Душичката ми бленува за уволнението на татко Карло! *lol* Рафата го уважавам,колкото и да мразя Ливърпул.Няма нужда бъде уволняван.Тях и без това не ги смятам за заплаха.Така като гледам сами се бият вече. Но татко Карло ми е противен още от Милан.Искам да го изгонят след мач на с Юнайтед.Ще се наакам от кеф тогава. *joking*

ferdi_95

Ако и след този мач някой каже, че Ютд е подпиран от съдията, направо не знам Единственото съмнително нещо в мача беше ситуацията срещу Бербо, което "трябвало да е дуспа", но аз мисля, че Брамбъл игра с топката, а и дори да не е .. действията му не бяха умишлени. *sick* Много добър Бербо в този мач. Заслужаваше да се разпише, макар че трябваше да има и още едно попадение, но той го пропиля през първото полувреме. Уигън се усетиха и си смениха вратаря, а Рууни е понаучил нещо от нашенеца, когато през първото полувреме премина през Мелкиот мисля по подобен начин на Бербата срещу Уест Хям. *lol* Въпреки това десятката се справи отново на върхово ниво и мисля, че той е новият лидер в отбора от Манчестър.Великолепен мач стана днес като завършек на календарната година.Арсенал също се представиха добре, размазвайки Помпи с 4:1.... показват много добра игра през този сезон! *thumb_up* Весело посрещане на новата година и честито на победителите!!! *beer*

31.12.2009 00:08

Ob3r7an26,естествено,че е така.Всичко зависи от отбора.То е ясно,че можем да бием всеки.Въпроса е колко зор ще си дадем.За да можем да играем на всички фронтове обикновено не бележим много голове,за да не се измарят играчите и да са свежи за следващите мачове.Многото голове падат,когато трябва да се пооправи малко головата разлика.Сър Алекс го е разбрал това още след КЕШ-а през 1999г.А Челси и Арсенал се хвърлят всеки мач на пълни обороти и затова вторите ще издъхнат през втората половина на сезона,а Челси....Те са корави копелета,но и Лампард не е вечен.Нито Дрогба. *wink*

niki85
31.12.2009 00:03

И тука фен0ве на Лосерпула да не пишат! Няма смисъл от некадърни лапенца .... Glory Glory Man United *beer*

31.12.2009 00:01

Ами ако си бяха вкарали всичките положения головете щяха да са повече.Но това е една от причините да харесвам Ман ЮТД-унижава съперника дотолкова,доколкото го заслужава.Например,ако Ливърпул покажат играта на Уигън,няма да им вкараме 5,а колкото можем повече. *lol*

31.12.2009 00:00

Пул да мълчат като с късмет едва бият Астън Вила

niki85
30.12.2009 23:59

Наще пак мачкат *beer* БРАВО ЮНАЙТЕД *party* А до колкото гледам тука некви коментарчета на възбудени пишлеменца. Ще им кажа само едно "ВИЕ СТЕ ТЪПИ КОМПЛЕКСАРЧЕТА"!!! Гледайте си Ливърпулчето ,гледайте си Челсито , ходете си ебете майката ако искате (лапета с лапета) ! Браво и на нашия Бербо направи един не чак толкова добър мач но сполучлив *thumb_up* Да ни е честита победата и да продължаваме все така

А бе аз не знаех ,че играем срещу портсмут *lol* *lol*

paunQ
30.12.2009 23:58

Направо ги разпиляха.. 5:0 е скромен резултат с оглед показаното от тима на Фъргюсън..

Не мога да си спомня на кое ливърпулско фенче казах вчера,че тези ще ги бием най-малко 4.Е не са 4 да,5 са. *joking* Страхотен Юнайтед.Браво на момчетата. *wink*

Ливърпулци Замълччете !!! БЕРБО и РУНИ -Страхотни отново *party* *thumb_up* *beer*

ivi9153

В 80-а минута Кушчак отново прояви блестящ рефлекс и не позволи на колумбийския нападател Уго Родалега да вкара дори почетен гол за Портсмут в този мач. защо пиши Портсмут а не Уигън а бе тоя дето я писал тая статия явно е кледал мача порсмут и арсенал
*smile* *wink* *joking* *lol*

Ramos_95

В 80-а минута Кушчак отново прояви блестящ рефлекс и не позволи на колумбийския нападател Уго Родалега да вкара дори почетен гол за Портсмут в този мач.
Еххх като почнат така да бързат да публикуват статий направо .. *angry*

Traxes
30.12.2009 23:57

За портсмут *lol* *lol*

30.12.2009 23:56

CEC0_vg братко прост си не пиши никакви симулаций е нямало и никакви дузпи ,първо гледай мача и се пише полувувремена ,а не половремена ,а бе като не си гледал мача не пиши глупако

Ob3r7an26

CEC0_vg ти за кой си ве долен боклук *angry* само ходиш и ръсиш акъл проститутко *sick* браво Юнайтед смачкахме буквално Уигън *devil* честито на всички фенове на този велика отбор и дано отново играем така срещу Лиидс *thumb_up*

TheSharK
30.12.2009 23:55

Я си оправете статията бе *smile* объркахте мачовете

GloryGlory
30.12.2009 23:52

И точно както никой не искаше Роналдо,а сега всичките фенове на Реал си биете чекията на него преди лягане . Така че спрете да обиждате манчестър защото сме 10 пъти по силни *wink*

CEC0_vg
30.12.2009 23:31

Тез Манчесър 1 път да бият с няколко гола. Все на калинка с трети половремена, симулация на Руни(преди гомналдо) и дуспа. *lol*

waleto_babyy
30.12.2009 23:22

liverpoolanfild написа:
бербатов е смешен тоя неможи да играи маи САФ наистина е остарял че да дава 30 милиона за такова дърво

земи млъкни бе.. *angry* той ако беше дърво нямаше да струва една камара пари,пък и САФ няма да похарчи толкова пари за играч който не си струва..

liverpoolanfild
30.12.2009 23:20

eurofutbola88
30.12.2009 23:15

Бербатов е страшен къса им вързанките само така червени дяволи рууни и берба ще правят чудеса този сезон *evil* *devil*

Ob3r7an26
30.12.2009 22:58

такъв трябва да е Юнайтед всеки мач *thumb_up*

30.12.2009 22:54

Мен ми харесва как Берба играе , хареса ми особенно онзи пас за Карик, Бербо можеше и да вкара ако при едно положение Джи Сънг го беше извел ,но той тогава пасна на Валенсия ,който също не прави слаб мач.

stefko18

дано пусне обертан на мястото на парк

Ob3r7an26

SnaiperistaA Бербо върши страшна работа тоя мач *smile* НАПРЕД ЮНАЙТЕД НЕ ТРЯБВА ДА Е 3*wink* АМИ ТРЯААШЕ ДА Е ПОНЕ 5*wink* НО НИЩО АЙДЕ *beer*

SnaiperistaA
30.12.2009 22:51

Великолепно първо полувреме,но Бербо хич го няма *sad*

Аз пък си мисля че Бербатов не се представя на ниво *sick* Може и по-добре *thumb_up* Аз се надявам да вкара *beer*

А между другото и аз искам да видя обертан в игра в този мач

30.12.2009 22:49

Браво ,кефи ме как играем и особенно Рафаел ме кефи страшно много още от гола му срещу арсенал миналата година ,браво само така ,а тоя Мартинес беше много отворен преди мача ,че са щяли да вземат нещо но за 4 минути ги убихме *party* *thumb_up* браво на играчите пак

Ob3r7an26
30.12.2009 22:48

САМО ЮНАЙТЕД ЕЕЕЕЕЕЕЕ *party* трябваше даже да е повече *wink* браво това е Юнайтед който искам да виждам *devil* Берба страхотен надявам се да вида гол от него през втората част и да видя в игра естествено моя любимец Обертан *beer*

Ginekologa
30.12.2009 22:40

ман играят добре и заслужено водят Уигън са гола вода *wink*

bufercheto
30.12.2009 21:59

Абе според мен са 2-неща или супер мн завиjдат тези които говорят с/у Берба,или си нямат поняти е от ФУТБОЛ !!!!

genchooo
30.12.2009 21:56

вие се радвайте че имаме и такива футболисти в България като Бербатов защото някой Държави си нечтаят за такива като Бербатов *smile*

skoti_ole
30.12.2009 21:18

guess_who - научи се да пишеш на български език и тогава критикувай Бербатов !!!!

boxdox
30.12.2009 21:16

Имаме 3 добри футболисти в България и на всичкото отгоре ги оплува 50 %. Нямам думи *sick* . СРЕДЕН ПРЪСТ на всички, където ги оплювате *erm*

30.12.2009 20:39

Rapeto Всеки си има право на мнение,според мен има още доста хляб да изяде докато мине Флетчър,айде наздраве *beer*

Sv_Bonev
30.12.2009 20:29

Как има хора, които не се радват на това, че българин ще бъде титуляр в от най-добрите отбори в света.. Какви българи сте тогава ? Давай Бербо и дано Господ бъде с теб ! Успех на Манчестър *thumb_up*

30.12.2009 20:13

Еее стига с тоя Оуен *sad* Преди играеше добре,но се нека си седи резерва *thumb_up* Както много хора не харесват Бербатов,аз не харесвам Оуен(става въпрос за последните 2 години)

30.12.2009 18:45

Много грозна жена му на барби бе,как е изпуснал Деси Банова незнам..ама аде да е жив и здрав. *lol*

Rapeto
30.12.2009 18:26

SnaiperistaA@ за Скоус сам сагласен ама флетчер не мисля че е по добар от андерсон...

stefko18
30.12.2009 18:11

далбоко се надявам да не видя гибсън и оуен в този ма4!!! бербатов и рууни си партнират мн добре и един андерсон в центара

guess_who
30.12.2009 18:03

Lam40 напално съм съгласна с теб но не мисля че ако бербатов играе ще вкара хеттрик той ако вкара аз ще се превърна в Дядо Коледа *lol* Дано Оуен и Рууни водят атаката Тогава на Уиган им е спукана работата. *thumb_up* Но дори и Бербатов да играе ман утд ще бие но не чак толкова обедително.

30.12.2009 17:56

Не е контузен,според Скоул и Флетчър просто все още са с класа над Андерсон,това момче има още да се развива *smile*

Rapeto
30.12.2009 17:54

някои знаи ли що не играи Андерсон контузен ли е ?

30.12.2009 17:40

Аз съм фен на Бербатов и се надявам да играе *thumb_up* Обаче съм забелязъл че го пуска титуляр срещу по слабите отбори *sick* Не се знае дали днес ще е титуляр ,защото съставите излизат 30 мин преди мача *lol* Но се пак Уигън са слаби и САФ трябва да го пусне *beer*

Lam40
30.12.2009 17:13

Малко ме съмнява и днес Бербо да е титуляр. Едва ли сър Алекс ще изневери на ротацията в отбора. Според мен Оуен ще бъде партньор в атака. Вероятно е и Гибсън да попадне в стартовия състав. *beer*

30.12.2009 17:11