\"Тигрите\" с впечатляващ обрат на \"Рийбок стейдиъм\"

23:57
Хъл Сити се добра до равенство 2:2 като гост на Болтън, въпреки че в определен период от срещата "тигрите" изоставаха с 0:2.

В 20-а минута Иван Класнич откри резултата. Хърватинът стреля с левия крак от около 25 метра и намери десния ъгъл на Майхил.

През второто полувреме домакините продължиха да атакуват и в 61-а минута след едно центриране в наказателното поле на Хъл, Боаз Майхил сбърка при излизането за високата топка и Кевин Дейвис удвои - 2:0.

Десет минути по - късно след центриране на Крейг Фейгън отдясно, Стивън Хънт с глава намали. В 78-а минута Ян Венегор оф Хеселинк с глава изведе Хънт на чиста позиция и къдрокосият халф с хубав удар донесе точката на "тигрите".

След този двубой и двата състава останаха в зоната на изпадащите с по 18 точки, но Болтън има два мача по-малко.