Черно море на крачка от сензация

20:58
Отборите на Щутгарт и Черно море не успяха да излъчат победител в Германия, след като завършиха при резултат 2:2 в мача-реванш от първия кръг на турнира за Купата на УЕФА. По този начин с общ резултат от двата мача 4:3 в полза на немците, варненци отпадат от надпреварата.

Българският представител има за какво да съжалява след като до 83-та минута на срещата водеше с 2:0.

Головете за "моряците" бяха дело на Йордан Юруков на връх 25-я си рожден ден след грешка в защитата на домакините в 48-а минута и на Георги Илиев в 79-а след страхотно изпълнение на фаул.

В 83-та минута Хицълшпергер върна едно попадение, след грешка в защитата на българите.

Втарият гол за Щутгарт отбеляза Гомес в даденото продължение на срещата след неспасяем удар с глава в горния десен ъгъл на вратата. Така само за броени секунди Черно море не успя да изпрати двубоя в продължения.