Тотнъм продължи напред в турнира

18:38
Полският шампион Висла Краков завърши при резултат 1:1 с английския Тотнъм в мач реванш от първия кръг за Купата на УЕФА . Първата среща в Лондон завърши 2:1 в полза на "шпорите" и по този начин тимът на Хуанде Рамос се класира за груповата фаза на Купата на УЕФА с общ резултат 3:2.

Гостите излязоха напред в резултата благодарение на автогола на Гловачки в 58-ма минута, а равенството бе възстановено в 83-та след прехвърлящ удар на Бросек. До края на срещата натискът на домакините не доведе до гол и по този начин "шпорите" продължават в груповата фаза на турнира.