\"Карамелите\" не се оставиха \"черна котка\" да им мине път

19:11
Евертън спечели ценна точка като гост на Съндърланд с късен гол на Маруан Фелани в 85-а минута. Белгиецът овладя топката след центриране на Тони Хибърт отдясно и намери мрежата на "черните котки".

Преди това домакините бяха излезли напред в резултата в 15-а минута с 11-я гол на Дарън Бент за сезона.

Бент с глава намери Кенуайн Джоунс в пеналта на "карамелите", а след това срещна с глава центрирането на своя партньор в атака за 1:0.

Междувременно в друга среща от 19-я кръг на Висшата лига Уигън и Блекбърн си поделиха по една точка, завършвайки 1:1.

Роувърс поведе след половин час игра с гол на Бенедикт МакКартни. Нападателят получи асистенция от Райън Нелсън и с точен удар преодоля Къркланд.

След почивката "латикс" стигна до паритета, след като Уго Родалега отбеляза в 53-а минута. Н Зогбия центрира отляво и с глава Родалега преодоля Робинсън за 1:1.