Реал Мадрид избухна срещу Сарагоса (видео)

01:14
Реал Мадрид разби Сарагоса с 6:0 като домакин в среща от 15-я кръг на Примера дивисион. По този начин "белия балет" се приближи само на две точки от европейския и световен клубен шампион Барселона.

Головата фиеста започна още в третата минута, когато Марсело изведе Гонзало Игуаин на чиста позиция и аржентинецът не сбърка - 1:0!

В 26-а минута Марсело направи втората си асистенция в мача, давайки хубав пас на Рафаел Ван Дер Ваарт зад защитата на гостите. Холандецът не сбърка за 2:0. Две минути по-късно той отбеляза пак и направи резултата класически. В 34-а минута Игуаин също добави нов гол в срещата, овладявайки топката в пеналта и завършвайки с прецизен удар.

След почивката Марсело направи и третата си асистенция в двубоя. Халфът центрира за Кристиано Роналдо, който направи два суперфинта, преди майсторски да стреля за 5:0.

Шестото попадение за мадридчани бе дело на Карим Бензема в 71-а минута. Ван Дер Ваарт асистира на французина и за бившият нападател на Лион не бе трудно да оформи "крайната оценка", която Сарагоса получи на "Бернабеу".

Видео от двубоя вижте ТУК!

FlyingHigh
21.12.2009 02:36

GodOfHatred а извинявам се в крайна сметка.. кой взе "Ел Класико", защото аз си мисля, че страничния рефер ходи да проверява мрежата зад Касияс след бомбата на Ибра, а кой ви сложи 6 гола миналата година, кой е настоящият европейски клубен шампион? Еми Барса! Докато Меси, Ибра, Анри, Шави, Иниеста и Педро са там.. ако искате дайте още 200милиона пак същата история ще е !

DenteMente
20.12.2009 23:38

Бате мразя Барса ама до колкото знам имат 6 купи за 1 календарна година...вие имате 6 за 10 години сигурно станаха вече *lol* Съдийте пак...Челси за тебе купува мачове...сега и Барса *sick* Ти си смешен бе брато

RealMafia
20.12.2009 22:20

HALA MADRID Завиждайте насрани каталунци.Ето така се играе красиво ама вие без рефера не можете и няма как да знаете

troublesome86
20.12.2009 21:59

Реал им трябват няколко месеца да се обиграят и до 1-2 сезона ще правим юбилей,а именно 10 европейски титли..Барсата признавам че имат добър отбор ама много моля има още много боб по каталунски да хапват докато пораснат като Реал

Fi4o_CskA
20.12.2009 18:47

тия сарагоса, че са яко слаби, да слаби са иначе не ми се занимава с жалките фенчета на барселона. HALA MADRID

20.12.2009 16:30

georgiqg аз не съм комплексар но просто са ми смешни феновете на реал(поради роналдо) вие ако вземете 6 купи за 1 сезон няма да ви затварят устите

GodOfHatred
20.12.2009 15:43

Стана че Реал смаза Барса в Класикото.Лудия късмет ги спаси феновете ви палеха свещи по терена и такава гробна тишина беше то бива бива спекани ама чак толкоз.Те и Барса не си повярваха че са били затова и Пепа нищо не каза след мача то такова мачкане беше едвам топка барнаха прост божия късмет беше с тях.

sasedq
20.12.2009 15:15

cristianoo нали реал щеше да бие барса на ел класико а то както стана ? Вие сте болни всеки път реал падат и всеки път казвате ОО СЛЕДВАЩИЯ ПЪТ.

crissttiano
20.12.2009 14:00

Cris_7 лиглйо друго си е да земеш 5 поредни Шампионски Лиги *smile* Барса направиха голяма година ама едва ли ще спечелат ШЛ и Ла Лига тая година *wink* georgiqg много добре им го каза ама много кво като сте спечелили 6 купи значи сте най-невероятните *wonder* да е*а боклуците ви как ше ревете след няколко месеца вие

genchooo
20.12.2009 12:04

то и Барса ги победиха толкова тея Сарагоса толкова си можат.. *smile*

Cris_7
20.12.2009 11:28

хаха смешките бият некви слабаци и кво кефите ли се ? Барса са 1-ви миналата година всяка победа беше над 4 гола.. А и друго си е да вземеш 6 купи за 1 година *devil* Барселона *beer* *thumb_up*

GodOfHatred
20.12.2009 10:22

Завиждайте насрани каталунци.Ето така се играе красиво ама вие без рефера не можете и няма как да знаете *lol*

georgiqg
20.12.2009 09:45

Alcaida, изглежда не си наясно, Реал е отборът отбелязал най-много голове в испанското първенство този сезон.
soni_14, някой да е казал че Реал са най-великите на 21 век? Или че Кристиано Роналдо е най-великия за всички времена?
Добре, това че Барса спечелиха шестата си купа за тази година значи ли че новините за всички останали отбори трябва да изчезват? Според вас сигурно футболистите трябва да спрат да играят а пък журналистите да не пишат за нищо друго, така ли? Абе четете си новините за Барса и се радвайте, това че сте влезли тук да се заяждате само показва че сте яко комплексирани. (нямам предвид всички фенове на Барса, само вас двамата и още няколко такива като вас).

soni_14
20.12.2009 09:30

ехаааааааааааааа сега като бихте Сарагоза станахте най-великите на 21 ви век а АНАЛДО най-великия футболист за всики времена *lol*

Alcaida
20.12.2009 09:22

Тез калпаци за сефте вкарват 6 гола за по-малко от 5 мача *lol* Та като стана дума за "6 гола" - айде няма да се връщам към миналия сезон и мача на овчия ви стадион *joking* 6 КУПИ ЗА НАС - 6 ЧЛЕНА ЗА ВАС... BARCA FOREVER !