Питър Крауч донесе три точки за Тотнъм при гостуването на \"Иууд Парк\"

18:53
Отборът на Тотнъм постигна много важна победа при гостуването си на Блекбърн с 2:0 в среща от 18-и кръг в английската Висша лига. Първото попадение за тима на Хари Реднап отбеляза Питър Крауч в добавеното време на първата част, а вторият гол за "шпорите" наниза отново високият нападател в 82-а минута.

Съставът от Лондон изигра много силни първи 45 минути, в които Джърмейн Дефоу, Аарън Ленън и Том Хъдълстоун имаха чудесни възможности за гол, но Пол Робинсън прояви класа и спаси положенията. В добавеното време на първата част нападателят на "шпорите" Питър Крауч получи чудесен пас и след удар с глава, в близкия ъгъл, разпечата Пол Робинсън.

През втората част домакините се опитаха да върнат една попадение, но добрата игра на защитата на гостите и брилянтният Еурелио Гомес не позволиха това да се случи. В 82-а минута на срещата Питър Крауч сложи точка на спора след като получи пас от Джърмейн Дженас и с удар в левия ъгъл оформи крайното 2:0 за Тотнъм.