Луд мач между Сити и Съндърланд (видео)

18:54
Отборите на Манчестър Сити и Съндърланд сътвориха истински голов спектакъл в срещата си от 18-я кръг на английската Висша лига. "Гражданите" победиха "черните котки" с впечатляващото 4:3 като домакините.

Головата фиеста започна още в 4-а минута на мача, когато точен бе нападателят на домакините Роке Санта Круз. Само 8 минути по-късно аржентинецът Карлос Тевес вкара втори гол за Сити след изпълнение на дузпа.

Джон Менса и Джордан Хендерсон изравниха за Съндърланд след попадение в 16-а и 24-а минути.

Преднина за домакините отново даде Крейг Белъми с премерен изстрел в наказателното поле в 36-а минута на мача. При резултат 3:2 завърши първото полувреме.

Гостите никак не се бяха отказа да вземат нещо от този мач и в 62-а минута Кенуайн Джоунс реализира за 3:3. Победното попадение за "гражданите" вкара Роке Санта Круз в 69-а минута и така оформи крайното 4:3 за Сити срещу Съндърланд.