Здрав троен шамар за Юнайтед в Лондон (видео)

18:51
Отборът на Фулъм победи шампиона Манчестър Юнайтед с класическото 3:0 в мач от 18-я кръг на Висшата лига. Българският нападател Димитър Бербатов бе оставен на резервната скамейка за сметка на англичанина Майкъл Оуен, но се появи в игра в началото на второто полувреме на срещата.

Двубоят започна с превес на домакините и в 18-а минута Золтан Гера получи добро подаване от Боби Замора в наказателното поле на Юнайтед, но ударът с десния крак на Гера бе отразен акробатично от стража на гостите Томас Кушчак.

В 22-а минута Пол Скоулс позволи на Дани Мърфи да му открадне топката, след което полузащитникът отправи много точен и премерен изстрел, който се оказа непосилен за Кушчак и резултатът бе открит в полза на Фулъм.

В 32-а минута "котиджърс" можеше да удвои преднината си, след като Золтан Гера центрира към Боби Замора, но ударът с глава на английския нападател излезе в аут.

До края на първото полувреме странната формация на сър Алекс опита да играе по-активно, но атаките на "червените дяволи" не доведоха до голово положени и резултатът се запази непроменен.

Втората част на мача започна кошмарно за Манчестър Юнайтед. Само 30 секунди след началото на полувремето Боби Замора получи отлично центриране от дясно и с глава реализира за 2:0 само. 10 минути по-късно Димитър Бербатов се появи в игра на мястото на Дарън Гибсън.

След рокадата в атаката на Юнайтед отборът заигра много по-добре и в 60 минута многоходова акция в основата на която бе Бербатов едва не завърши с гол на Уейн Рууни.

В 75-а минута обаче Боби Замора асистира към Деймиън Дъф, който от границата на наказателното поле отправи брутален шут с левия крак и направи преднината на Фулъм над Юнайтед класическа.

До края на мача не бяха създадени нови чисти голови положение и Фулъм победи Манчестър Юнайтед с класическото 3:0.

Стартови състави:

Фулъм: Шварцер, Кончески, Пейнстил, Ханделанд, Беърд, Хюс, Гера, Мърфи, Дъф, Демпси, Замора

Манчестър Юнайтед:
Кушчак, Флетчър, Карик, Де Лает, Евра, Андерсон, Скоулс, Валенсия, Гибсън, Оуен, Рууни

20.12.2009 13:24

ба Фулъм мн стабилни станаха последно време май пак ще се борат за топ7, идва мач с Тотнъм по празниците, лондонско дерби ще стане няма спор, защото и двата отбора са в перфектно състояние, и се пак успех за шпорите

snookerman
20.12.2009 13:15

ooooooo да свиквайте боклуци манчо умря фърги да си ходи са вече трябва да ви е ясно че Роналдо ви влачеше като туристическ раница помии и турнири няма да видите *lol*

Kantev
20.12.2009 05:46

Notlike --- аз не съм луд,ако Ливърпул бяха в нормална форма , щяха да измъкнат поне точка... Портсмут в момента не са във възход *thumb_down*

arsenov
20.12.2009 01:17

manunited666 еее ти направо ме скъсваш от смях кат те видя само къв си дявол *lol* направо ме скъсваш човек

Lollipopp
20.12.2009 00:16

ахахаха *lol* мача бил продаден *lol* а бе научете се да приемате загубите , а не веднага да си търсите оправдание в съдията,състава и какво ли още не *sick* само си мислите че сте "истински" фенове , защото с нищо не показвате че сте такива , един истински фен ще приеме нещата такива каквито са и това е , докато тука всички сте фенове ама само в нета *joking*

Owenited4ever
19.12.2009 23:39

за ман говорех с неприсъщото ма леко се унесох и забр да го напиша *joking*

19.12.2009 23:38

holiwood, спри!Не е присъщо да обвинява садията след като губи просто понеси го...Безпричинно със садията се извиняват само отборите като арсенал *wink* *thumb_up*

DenteMente
19.12.2009 22:59

Тоя па паднаха и вече мача е уговорен *lol* А мифо ли си какво си незнам имат 1 победа ама в 4 от тези 5 мача смачкаха съперника си! Да Сити ги надигра ама за Евертън примерно какво да кажа?! 3-3 с 2 минавания на центъра *sick* Манчо не е във форма този сезон вижда се...просто Видич не е ли във форма отзад е ПЪЛНА СКРЪБ всичко

19.12.2009 22:36

Честито мога само да кажа на Фулъм,играхме безобразно и безцелно ,нямаше острота в атаките и за това ни биха.А Фърги вече да си ходи мн е дърт...

vanco1936
19.12.2009 22:11

ае бе сър Алекс не гледаш ли, че без Барбито не върви.. ае пускай го титуляр ! до кога ще губим ценни точки.

Notlike
19.12.2009 21:36

Тоз пък, уговорен мач. Абе защо когато някой тим от топ 4 пада - пада, а когато Юнайтед губи - все нещо става. Сега съдията не се забеляза и нямаше как той да е виновен, иначе си мисля, че несъмнено той щеше да изяде пешкира. Сега уговорен мач. Другата седмица ще кажете, че Фъргюсън претърпял катастрофа. Голям смях сте феновете на Юнайтед *lol*

torres_229
19.12.2009 21:12

Тия ви отупаха яката ... Не ,че и Ливърпул не дръвнаха дръвцето по-рано.. Но т'ва напраооо.. 3тия гол така ме изкефи ! Евала на Фулъм ! *lol* *thumb_up* *beer*

arsenov
19.12.2009 20:39

holliwood толкова си могат приятелю *lol* след 2 месеца милан кат им разбрида чорапите пак ли ше кажеш че маза е уреден?

ATSATA
19.12.2009 20:29

Как ги виждате тези уредени мачове незнам..какво печелят Манчестър да си продават мачове.. при положение че имаха шанса да се изравнят с Челси.
За мен това е пълна глупост за уредени мачове в наи доброто първенство в света. Но това си е мое мнение не ангажирам никой с него.

holliwood
19.12.2009 20:22

абе ко да кажа аз знам че Ман.Юнайтед никога не биха паднали с такъв резултатразбирате ли така че дори аз вътре в себе си не съм сърдит въпреки загубата от фулъм с 3-0 и аз мисля че мача беше договорен 99% и даже има едно доказателство че САФ винаги изпитваше гняв при всяка загуба и правеше всичко възможно за малки шанове а,като гледам в тоя мач си беше спокоен *sad* така че това е едно доказателство че мача беше договоре а,даже ман.юнайтед не играха с топаката добре *lol* *evil*

Notlike
19.12.2009 20:17

Хаха, феновете на Юнайтед се подиграваха на Пуул... и паднаха.. още по-болезнено...Юнайтед падна днес от един много добър Фулъм,който не е побеждаван вече 11 мача , а Ливърпул - от един много слаб Портсмут... ха, да бе! Портсмут почва да излиза от кризата, вие ми говорите безумно слаб.. ти си луд! И двата отбора заслужиха да паднат.. и паднаха. И докато никой нищо не усеща, Астън Вила се промъква напред и нищо чудно да се бори за титлата с тактик като О Нийл. Успех! *thumb_up*

mifo
19.12.2009 20:01

кво се подигравате , може да водите и с сто точки но нищо не се знае . chelsea последните 5-мача имат 1 победа .
glory glory manutd *smile*

Sv_Bonev
19.12.2009 19:38

Phenomenom абсолютно си прав пич *wink* И аз съм фен на Манчестър.. а когато си фен на даден отбор, трябва да подкрепяш любимците си във всяка ситуация, независимо дали е пред ТВ-то, на стадиона или по радиото *devil* FOREVER UNITED *sick*

Phenomenom
19.12.2009 19:30

Фен съм на Манчестър Юнайтед но не мога да не кажа,че Фулам не заслужиха успеха си.Естествено,че не ми е приятно,както на всеки фен държащ на отбора си, но нито е първата нито ,ше е последната.Затова се обръщам към феновете на останалите отбори от Премиершип, ако може да не бързат да злорадстват,защото монетата има две страни и нищо чудно другия път вие да сте в подобна ситуация-Едва ли ще ви е приятно някой да ви го натяква *thumb_up*

Kantev
19.12.2009 19:22

benjakis_ ---- пич,Юнайтед падна днес от един много добър Фулъм,който не е побеждаван вече 11 мача , а Ливърпул - от един много слаб Портсмут,който за пореден сезон ще се бори за оцеляване . Заключение - не се обаждай неподготвен *smile*
Браво на Фулъм,да се надяваме,че скоро Харгрийвс , Фърдинанд и Видич ще се оправят,че иначе е много зле работата..... Днешният стартов състав пък беше много разочароващ,Фъргюсън май изперква нещо *thumb_down* 3-5-2 с/у Фулъм - ташак.

ParTy_mAn
19.12.2009 19:16

ooo феновете на манчо ко стана бе да не ва биха а *party* ооо yessssss батии утре една доволна победа на ЧЕЛСИ и .. 6 точки преднина *beer* Честито на всички , които се радват колкото мен *joking* *thumb_up*

manunited666
19.12.2009 18:57

Аз незнам дае имало сезон дето толкова много да са падали отборите от топ 4 за 18 кръга.Юнайтед 5 , Челси 3 , Арсенал 4 , Ливърпул 7 ... какво става незнам.

19.12.2009 18:54

Няма ги Видич и Фърдинанд и отзад е страшно.А Скоус се беше объркал нещо , май не знаеше , че това е официален мач.

arsenov
19.12.2009 18:53

Да имаше мачкане но от страна на Фулъм *lol* *lol*

zinatop_71
19.12.2009 18:52

Очевидно този кръг във Висшата лига е пълен с изненади!Първо Пуул, сега Юнайтед, остава само Челси.Иначе се видя какво са Юнайтед без Бербатов, Видич и Фърдинанд.Имам чувството, че Челси ще прекъснат 3 годишната хегемония на Юнайтед в Англия, но още е рано за заключения.Времето ще покаже.

arsenov
19.12.2009 18:29

ShefkaTa кво ше се мачка грозде за вино ли??? *lol* *lol*

benjakis_
19.12.2009 18:15

Айдеее добрия отбор пада само с 2:0 *lol* къде е мишката "manunited666" който коментираше мача на Ливърпул.. айде коментирай сега да те видя МИШОК !!! нито червен, нито нищо.. и падате *party* *thumb_up*