Милан я подкара като Юве, Киево спъна Фиорентина

17:55
Палермо поднесе изненадата в неделните мачове от Серия "А" и победи възродения през последните няколко седмици Милан с 2:0 на "Сан Сиро".

Първото полувреме завърши без голове, а след почивката Фабрицио Миколи в 49-а минута откри резултата в полза на гостите. В 62-а пък Марк Брешано отбеляза втори гол за своите и направи задачата на "росонерите" много трудна. До края тимът на Леонардо не успя да отговори и загуби безславно, напомняйки за кошмарните игри от началото на сезона.

Киево победи Фиорентина у дома с 2:1 в друг интересен мач от днес.

Рикардо Монтоливо откри за "виолетовите" още в 5-а минута, но "летящите магаренца" успяха да обърнат развоя на срещата още до края на първите 45 минути. Джампиеро Пинци изравни в 13-а, а Дженаро Сардо в 24-а минута направи 2:1 за домакините. През втората част нови попадение не бяха отбелязани.