Сър Алекс пак недоволен от реферите, дали малко продължение на мача

09:22
Мениджърът на Манчестър Юнайтед Алекс Фъргюсън отново скочи на реферите в Англия след вчерашната загуба с 0:1 от Астън Вила на "Олд Трафорд".

Шотландецът смята, че съдията е дал твърде малко продължение на мача. Фърги каза още, че според него добавеното време не трябва да се определя от мъжете в черно, които ръководят срещата.

"Мисля, че е крайно време решението, колко дълго добавено време да има в определен двубой, да не се взима от съдиите. В мача с Вила имаше две спирания на играта по минута и 20 секунди, както и 5 смени в едно полувреме, а добавеното време бе едва три минути", недоволстваше сър Алекс.

"Поздравления за футболистите на Астън Вила, защото те се раздадоха максимално на терена. Мисля, че ако сме близо до лидерите в класирането в началото на януари ще сме в отлична позиция за атакуване на титлата", каза още мениджърът на "червените дяволи".

cris7ronaldooo
13.12.2009 21:33

Еее стига де вече WINNER си правят ташак със него всеки един мач пишете че е недоволен и все пишете против него не е така може да е намекнал нещо за времето но не е казал че съдията ни е виновен стига плюхте по него и само псувате а найстина какво е казал незнаете

MB_KrisS
13.12.2009 14:42

А уе САФ, почваш да стваш смешен КЛОУН. От 100 години си във футбола и още не си се научил да приемаш загубите с достойнство.

manunited666
13.12.2009 13:52

Абе селски колко пъти са дали 7 минутно продължение да е свикнал ?

Kura_na_qnko
13.12.2009 12:32

Това го има и по други сайтове,нз дали е истина ,ама ако наистина го е казал ... *lol* *lol*

fuLL_Tim3
13.12.2009 11:34

дано да лъжат winner щото иначе ще е .... изключително смешен тоя саф *lol*

13.12.2009 11:13

Работата е там , че не видях никъде САФ да казва такова нещо.Уинар пак лъжат!!! Това се превърна можеби в най-скапания сайт на чийто автори на статиите си им личи пристрастието.

holliwood
13.12.2009 11:07

прав ли съм за забавянето и маже би точно за това е сърдит САФ *sick* АСТЪН ВИЛА ДА КАЖА БЯХА МНОГО НАХАЛНИ

holliwood
13.12.2009 11:06

Е нормално е да се сърди на съдията за добавеното време иначе не всеки път трябва да е така *sick* аз съм сигурен че т се подиграват на Юнайтед като дабавят времето най-вече вратарят може да направи това и да получи жълт картон всички който са победили Юнайтед са ги победили жалко като целта им винаги е била да забавят времето на мача и след това да се радват на победата си срещу Дяволите все едно са спечелили титлата защото си мислят че като победиха един велик отбор то и те са велики единствено Ливърпул ги победи заслужено *erm*

mrkamenica
13.12.2009 10:55

Тоя МАНГАЛ колко продължение иска 20 мин. ли? *angry* *evil*

13.12.2009 10:47

Ееее уинър вие вече тотално се олеяхте.Стига писали лъжливи статий.Преди написахте пак една супер лъжлива пак за САФ сега пак.Къде го е казал това ? Дайте видео да видиме.Или след последния път не смеете да показвате видео.

Anaxagoras
13.12.2009 10:24

да се въведе следното правило: "мача свършва при отбелязване на победен гол за Манчестър Юнайтед" Какви са тия продължения от някави си 4 минутки, ако е необходимо и цял час повече ще играят

smasheddd
13.12.2009 10:01

хах не се и съмнявам 4е на тоя САФ някой се му е виновен ... хахахах ... тоя САФ ве4е се пбърка,това 4е отбора му загуби не може да си признае пък и той си мисли 4е отбора му е мн велик пък нищо общо *thumb_up*

lostefo
13.12.2009 09:41

еее не 5мин трябваше 7-8-9 половин полувреме ако трябва но да има изравнителен гол иначе порязват ман *lol*

13.12.2009 09:25

фен съм на Юнайтед и избеснях след като паднахме снощи,но съдията не ни е виновен просто САФ неможе да каже "Със такава малоумна игра няма да станем шампиони" *wink* просто от възраста вече малко .... *joking*