Лудогорец замина на лагер в Банско

16:45
Лудогорец замина на лагер в Банско

Лудогорец проведе тренировка в Разград в неделя сутринта, след което замина за Банско, където ще остане до 10 юли.

По време на престоя си в планинския курорт българският тим ще изиграе три контролни срещи.

За 4 юли е превдидена проверка срещу румънския Ботошани. Шест дни по-късно, на 10 юли, "орлите" ще изиграят две контроли - сутринта с Фарул, а следобед срещу съперник, който ще бъде обявен допълнително. След изиграването на тези срещи отборът се завръща обратно на базата си в Разград.

Булевард

За да коментирате, трябва да сте регистриран потребител!

Регистрация