Реал преизпълни плана на \"Велодром\", Кристиано вкара два

23:41
С два гола на голямата си звезда Кристиано Роналдо, Реал Мадрид победи Олимпик Марсилия като гост с 3:1 и се класира за следващата фаза на Шампионската лига.

На "Стад Велодром" Кристиано Роналдо попари амбициите на домакините с чудесен гол от пряк свободен удар още в 5-а минута.

Олимпик обаче отвърна много бързо и върна попадението. В 11-а минута Лучо Гонзелес след разбъркване в полето на "белия балет" разстреля Икер Касияс някъде от точката на дузпата. В края на първите 45 минути "кралския клуб на два пъти пропусна отново да излезе напред.

През второто полувреме Реал до голяма степен уби интригата в двубоя след гол на централния защитник Раул Албиол. Бранителят преодоля Манданда с плътен шут по земя след корнер. В 69-а Олимпик изпусна златен шанс да се върне в мача. Съдията даде дузпа на марсилци за фаул срещу Мамаду Нианг, но Лучо я пропусна.

В 80-а минута Кристиано Роналдо с второто си попадение в срещата окончателно реши всичко и фиксира крайното 3:1.

Вижте съставите на двата отбора:

Олимпик Марсилия: Манданда, Тайво, Бонар, Хайнце, Абриел, Диавара, Лучо, Шейру, Нианг, Сисе, Брандао

Реал Мадрид: Касияс, Пепе, Албиол, Серхио Рамос, Марсело, Арбелоа, Диара, Ван Дер Ваарт, Алонсо, Роналдо, Игуаин

cris_ronaldo07
09.12.2009 08:58

Страхотен мач *thumb_up* Роналдо както винаги брилянтен *thumb_up*

danman
09.12.2009 08:45

Страхотни голове,страхотна игра!Браво!Това е Кристиано Роналдо!Тазгодишния носител на златната топка може пасти да му носи и само да си мечтае за тази игра и тези голове.Нека завистниците си говорят каквото искат,но с играта си той доказа че е най-добрия и ще продължава да го доказва.Едва ли Меси или някой друг може да се похвали с толкова вкарани голове,колкото вкара Роналдо за времето преди и след контузията.Не на празно сега е голмайстор в ШЛ.

DenteMente
09.12.2009 01:42

На мармалад ги е направил?Интересни "фразички" на 15 или 16 годинки си момченце *lol* Къде сте "ВЕ" епа он си е тука ти дека си Много беден речник трудно ще ти се трогне някой *sick*

DenteMente
09.12.2009 01:39

Еми при 1-2 дузпа и я изпускат... при 2-2 ставаше и атмосфера и всичко друго *wink* Жалко за Марсилия много ми харесва играта им!

RONALDO_Pavel_6
09.12.2009 01:02

Браво на Роналдо ,аре къде сте ве разбирачи сдухани,разбирачи ще ми се пишат ,напрай ги мармалад,Браво К.Роналдо ,гази машина *cigarette* *devil*

peshotar
09.12.2009 00:08

crissttiano и освен това на тези дето говорят,че е симулант!Трития гол го събориха,той стана,продължи и вкара...това се казва симулант!Браво Кристиано!! *beer*

Barca_fen112
09.12.2009 00:01

crissttiano никой не е казал ,че не е един от най-добрите ,но всички знаем кой е най-добрия.Добър и динамичен мач се получи като цяло заслужена победа ,но миправи впечатлени ,че в защита реал са нестабилни и отново нямаше добър синхрон м/у вратаря и отбраната и именно затова се получи дузпата и там късметът попречи на Марсилци да изравнят а ако беше станало това мача щеше да се промени коренно ,но това е футбола *wink*

martosas
09.12.2009 00:00

НЕ СЪМ ЧАК ТАКЪВ ФЕН НА РОНАЛДО МА МУ СЕ ВЪЗХИЩАВАМ.. ТОЙ Е НАЙ - ДОБРИЯ ПРОСТО *smile*

crissttiano
08.12.2009 23:45

БРАВО НА РОНАЛДО ПАК ПОКАЗА НА ОНЕЯ ЗАВИДЛИВИТЕ ЧЕ Е ЕДИН ОТ НАЙ-ДОБРИТЕ *devil* ЕВАЛА МНОГО ДОБРЕ ИГРА И ВКАРА *beer*

vinaver
08.12.2009 22:51

абе коментирате и се смеете на някакви неща, но замислете се, че това е един от малкото сайтове, който ви прави привюта, пуска ви стартови състави и ви пише мачовете на полувремето *wink*

ShefkaTa
08.12.2009 22:46

Отново смешно заглавие, изпълнява целта ква цел изпълнява на полувремето да е X ли нали са сещате, че има 45 мин...

crissttiano
08.12.2009 21:51

колко сте тъпи някой *lol* що Роналдо бил в групата *lol* тъпаци наказанието му тече в Ла Лига не в ШЛ вие май разлика не прайте май май *joking* хаха после уинър ви бил виновен *thumb_up*

DenteMente
08.12.2009 21:39

Е ако се вярва на този сайт...кадето главни новини са примерно Бербатов аут за 2 седмици и след 1 ден...Бербо в групата за мача *lol* Или пък футболиста на реал си търси обицата за 1000 евро след тренировка

thelastunicorn
08.12.2009 21:38

Първо пишете, че Роналдо е наказан, след това го включвате в единайсеторката. На кое да вярваме ? *thumb_down*

vinaver
08.12.2009 21:33

Вкарват три гола, правят 5:5, ама са седми в класирането...слабо си е. Иначе е хубаво, че разликата във Франция не е голяма в челото и ако си подобрят защитата Олимпик имат шанс дори за титлата, щото и Бордо и Лион се дънят.

DenteMente
08.12.2009 21:21

Да интересна статия...слабо се представя в шампионата даааа 5-5 с Лион всеки мач им е уникално шоу вкарват по 3 гола средно на мач *sick* Бая зле се представят *lol*

DenteMente
08.12.2009 21:09

Марсилия играе прекрасен футбол дано да победят няма да е с 3-0,но 2-1,2-0 ще се радвам много