ЦСКА - Литекс, Черно море - Брестник/ Левски и Локо Сф - Славия за Купата

11:25
Днес от 11:00 часа беше теглен жребият за 1/8-финалната фаза за Купата на България!

Най-интересната двойка в този етап на турнира е ЦСКА - Литекс, който излизат един срещу друг на стадион "Българска армия". Друг любопитен сблъсък се очертава гостуването на Левски във Варна, разбира се ако "сините" успеят да преодолеят съпротивата на Брестник. В столично дерби сили ще трябва да премерят Локомотив София и Славия.

16-е отбра достигнали до осминафиналната фаза ще ще премерят сили на 12 и 13 декември.

Все още не са ясни победителите от двойките Брестник 1948 Пловдив - Левски и Монтана - Берое, като тези мачове ще се играят съответно в сряда и четвъртък.

Регламент на турнира: Победителите от 1/8-финалната фаза ще се излъчат в една среща. При равенство в редовното време се играят две продължения от по 15 минути, а при ново равенство се изпълняват дузпи.