Девет от Виляреал обърнаха Хетафе в Примера

21:54
Виляреал победи Хетафе у дома с 3:2 в интригуващ мач от поредния кръг на испанската Примера.

Двубоят започна зле за "жълтата подводница" и още в 3-а минута Леон изведе гостите напред в резултата. В 17-а обаче Жоан Капдевиля възстанови равенството.

При 1:1 дойде и почивката на двубоя, а през второто полувреме Кани в 51-а минута бе изгонен. Хетафе отново поведе с гол на Роберто Солдадо от дузпа.

Санти Касорла в 67-а обаче изравни, а Капдевиля с второто си попадение в срещата донесе победата на Виляреал три минути преди края. Анхел Лопес също получи червен картон в 90-а минута и "жълтата подводница" доигра мача с 9 души.