Грешникът Роналдо: Извиних се, ще се поуча

09:54
Звездата на Реал Мадрид Кристиано Роналдо се извини за глупаво изпросения червен картон в снощния мач с Алмерия на "Бернабеу" (4:2).

Португалецът бе изгонен минута преди края след фаул срещу противников футболист. Крилото вече имаше един жълт картон, показан му за събличане на фланелката при четвъртия гол за "белия балет". Вечерта бе кошмарна за CR9 и заради пропуснатата от него дузпа в 83-а минута.

Необмислената постъпка ще извади Роналдо от състава на Реал за предстоящото дерби с Валенсия.

"Извиних се на моите съотборници. Сгреших като си свалих фланелката, но и аз съм човек. Всеки греши във футбола, защото е подвластен на емоциите си. Ще се поуча от тази грешка", каза Кристиано.